Рекомендуємо прочитати

Запечатування нігтів воском

article2748.jpg

Процедура догляду за нігтями дуже кропітка, і проводити її варто регулярно, застосовуючи різні косметичні засоби.

Власницям нарощених нігтів і тим, хто часто використовує лак, процедура запечатування просто необхідна. Її завдання - запобігти розшаруванню і ламкісті нігтьової пластини і надати нігтям гарний здоровий блиск.

Незважаючи на високу вартість, сьогодні ця процедура дуже популярна. У багатьох салонах краси вона виконується разом з східними ритуалами, масажем рук, запалюванням пахощів і ароматичних свічок. Все це тільки для того, щоб дати клієнтці змогу відчути все розмаїття приємних відчуттів від процедури оздоровлення та запечатування нігтів.

Головний компонент запечатування нігтів це бджолиний віск. Укупі з гліцерином і маслами, саме він має яскраві поживні властивості. Своєрідний захист приблизно на два тижні створюється за рахунок того, що поверхня нігтів обробляють воскової сумішшю. Після цієї процедури нігті помітно покращуються зовні і вони дійсно стають міцнішими.

Запечатування нігтів прийшло до нас від японського манікюру або пі-Шайна, який славився своїми результатами впродовж декількох століть. Сьогодні процес запечатування виконується кількома способами, в залежності від обраних інгредієнтів. Головне, всі компоненти кремів натуральні на сто відсотків.

Процедура запечатування виробляється в три кроки:
- Шліфування (підготовка) нігтьової пластини і видалення кутикули
- Нанесення спеціальної маси з вітамінами, воском і мікроелементами, такими як цинк і кремній
- Обробка пудрою для закріплення

Майстер втирає в нігті воскову пасту шматочком замші або замшевою пилою. Це розігріває нігті, віск тане і виходить захисний шар плівки, який повністю покриває нігтьову пластину.

Після запечатування можна приблизно три тижні не боятися впливу солоної води, лаків і спиртів. Мінеральні речовини і віск весь цей час будуть захищати ніготь.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і...
Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Scroll To Top