Рекомендуємо прочитати

Краса

Цукрова маска для обличчя

Цукрова маска для обличчя
Практично всі кожен день використовують цукор у приготуванні страв, але не кожна господиня замислюється про користь даного продукту для шкіри. А даремно. Спробувавши раз цукрову маску, ви навряд чи захочете знову використовувати дорогі косметичні засоби. Цукрові маски здатні омолоджувати, освіжати, очищати і тонізувати шкіру. Отже, давайте поговоримо про дію цукру на шкіру. Прочитати »

Желатинова маска для обличчя

Желатинова маска для обличчя
Домашні засоби для догляду за шкірою обличчя відмінні тим, що володіють багатьма перевагами, наприклад, доступність і економічність. У деяких випадках їх використання дає дуже гарні результати, ніж застосування дорогих косметичних засобів. Жінки в будь-які часи приділяли досить багато уваги по догляду за обличчям. Прочитати »

Видалення волосся у зоні бікіні лазером

Видалення волосся у зоні бікіні лазером
Видалення небажаного волосся на тілі – завжди «гостра» тема для жінок, особливо коли йдеться про зону бікіні. Адже в цій області шкір занадто тонка и чутлива; волоси відростають швидко ,а обробка бритвою чи депіляційними кремами викликає подразнення, і при цьому не уповільнює росту волосинок. Про обробку бікіні згадують тоді, коли збираються у відпустку, чи перед важливим побаченням з коханою людиною, перед якою хочеться предстати у всій красі. Сучасна клініка лазерної епіляції проводить різноманітні сеанси видалення волосся, серед яких зона бікіні користується великим... Прочитати »

Ефірне масло апельсина для обличчя

Ефірне масло апельсина для обличчя
Говорити про чудодійні властивості ефірного масла апельсина можна багато, так як воно широкого спектру дії та застосування. Але в даній статті буде розібрано його дію на шкіру обличчя. Прочитати »

Яєчна маска для обличчя

Яєчна маска для обличчя
Однією з найпопулярніших масок для обличчя, безумовно, є яєчна маска. Причому маски можна робити як з білка та жовтка окремо, так з цілого яйця в тому числі. Справа в тому, що в яйці міститься велика кількість вітаміну А, який так потрібен нашій шкірі. Прочитати »

Олія чайного дерева для волосся

Олія чайного дерева для волосся
Протягом багатьох століть розвитку цивілізації жінки доглядали за своїм волоссям. Красиве і здорове волосся - один з наших головних козерів в боротьбі за увагу чоловіків. Сучасні умови: власна ванна, різноманітна косметична продукція, салонні та клінічні апарати, роблять догляд за волоссям значно простіше. Прочитати »

Як прибрати жовтизну після синяка

Як прибрати жовтизну після синяка
Від ударів не застрахований ніхто, причому як ні від ударів долі, так і від простих побутових забитих місць. Багато неприємностей може принести звичайний синець, якщо своєчасно не надати необхідну допомогу підручними засобами. Прочитати »

Як правильно освітлити волосся за допомогою перекису водню

Як правильно освітлити волосся за допомогою перекису водню
Як домогтися більш світлого тону волосся, або простіше, як освітлити волосся? Найлегший і найбільш доступний спосіб освітлити його за допомогою концентрату перекису водню. Саме концентрація перекисю і особливості волосся визначає ступінь їх освітлення. Прочитати »
Scroll To Top