Рекомендуємо прочитати

Краса

Все про накладні вії

Все про накладні вії
Припустимо, що ви витратили масу часу і коштів на різноманітні примочки і припарки, спрямовані на поліпшення стану вій, на дорогі туші з подовжуючо-розпушуючим ефектом, від розкішних вій віялом, від яких чоловіки зобов'язані падати і самостійно в штабеля складатися, як не було, так і немає. Прочитати »

Як позбутися від підшкірних вугрів

Як позбутися від підшкірних вугрів
Людина, яка страждає вуграми, випробовує цілий ряд неприємних симптомів. Угри на шкірі доставляють багато труднощів і проблем в життя багатьох володарів. Однак підшкірні вугри додають в життя людини ще більше труднощів і проблем. До того ж лікування таких неприємних симптомів може тривати досить тривалий час. Проте зневірятися не потрібно. Від цієї неприємної проблеми в даний час можна позбутися. Прочитати »

Яблучний оцет для краси

Яблучний оцет для краси
Яблучний оцет використовується не тільки в кулінарії, для поліпшення травлення або як миючий засіб будинку. Він може подбати про вашу красу, не вимагаючи великих витрат. Але як? Краще всього використовувати органічний яблучний оцет. Він багатий мікроелементами і володіє антисептичними властивостями. Прочитати »

Шкода лазерної епіляції

Шкода лазерної епіляції
Сучасний світ рясніє різною інформацією про переваги лазерної епіляції. Практично всі дівчата і жінки намагаються потрапити в салон краси з однією метою. Адже лазерна епіляція обіцяє позбавити представницю прекрасної статі від небажаного волосся назавжди. Однак така хороша і воістину унікальна процедура може принести шкоду будь-якій людині. Наслідки лазерної депіляції бувають дуже сумні. Тому до свого здоров'я потрібно ставитися з особливою увагою. Прочитати »

Натуральна косметика приватної миловарні “Амбра”

Натуральна косметика приватної миловарні “Амбра”
Популярність натуральної косметики в тому числі мила все більше зростає, і вже досить часто можна зустріти яскраві, що ароматно пахнуть шматочки на прилавках магазинів. У зв'язку з цим, назріла необхідність внести ясність, в чому різниця між представленою продукцією різних виробників, чому на неї різна вартість і чого чекати, купуючи той чи інший шматочок мила? Ці питання нам дуже часто задають наші читачі. Відповідям на них присвячується ця стаття. Прочитати »

Колагенові маски - швидка допомога для шкіри

Колагенові маски - швидка допомога для шкіри
Бувають ситуації, коли шкіра потребує невідкладної допомоги. Як правило, сигнали SOS! вона посилає нам після хвороби, зимово-весняного зневоднення, стресу, тривалого перебування в солярії. На щастя, в розпорядженні сучасних косметологів завжди є один блискавичний засіб - колагенові маски. Як же вони діють і за рахунок чого роблять настільки швидкий ефект, що відновлює? Прочитати »

5 способів омолодження шкіри

5 способів омолодження шкіри
Як добитися ідеального кольору обличчя і на заздрість подругам виглядати просто чудово? Пропонуємо вам кілька способів, які допоможуть вам поліпшити стан шкіри і позбутися від дрібних зморшок. Прочитати »

Які проблеми вирішують ін'єкції ботокса

Які проблеми вирішують ін'єкції ботокса
Про ботокс існує безліч суперечливих думок, велика частина з яких склалися ще в той час, коли ця процедура була новою і недостатньо вдосконаленою. Досягнення сучасної косметології роблять "уколи молодості" абсолютно нешкідливими і безпечними для людини. Прочитати »

Топ-5 салонних косметологічних процедур

Топ-5 салонних косметологічних процедур
Говорячи про збереження молодості обличчя, маємо на увазі якісний догляд. Говорячи про догляд, маємо на увазі масаж обличчя. Це і найпоширеніша, і найефективніша, і найулюбленіша процедура для клієнтів косметологічних салонів. Прочитати »
Scroll To Top