Рекомендуємо прочитати

Лариса


Як і багато інших, це ім'я прийшло до нас ще з Греції. Перекладається воно, як «чайка». Гнучка і яскрава, жива і гаряча Лариса нагадує свічку. Ця жінка, яка зіткана з тисяч протиріч. Прониклива і відкрита, вона може за хвилину замкнутися, і здаватися всім дуже сором'язливою. Вона легко переходить від величі до беззахисності. Ім'я таїть у собі дуже потужний енергетичний заряд. Він наділяє жінку твердістю. Однак, ця твердість досить нестійка, тому Лариси схильні до агресії. Зовнішня врівноваженість є маскою для постійного внутрішнього напруження. Лариси часто знаходять своє покликання в роботі медсестри чи стюардеси. Це можна пояснити тим, що дівчата з таким ім'ям виховують у собі уважність і дисциплінованість, а саме такі якості і необхідні представникам таких професій.

Лариса відповідає дружбою, щирою і безкорисливою, на хороше ставлення і доброту. Але в любові вона ніколи не керується почуттями, підпорядковуючи їх розуму. Лариса дуже часто змінюється, вступивши в шлюб. Ці зміни пов'язані зі смаками і поглядами чоловіка, під які і підлаштовується дівчина. Вона вміє бачити всі достоїнства і недоліки чоловіка. Але при цьому вона його приймає таким, не намагаючись його виправляти. Лариса не зможе стати тільки домогосподаркою на шкоду роботі. У цьому також проявляється раціоналізм Лариси. Вона доглядає за своєю сім'єю, проте, не переходить межі розумного. Вона не ревнивиця і не квочка по відношенню до дітей. Вразливе місце Лариси - нирки. В іншому ж здоров'я у неї достатньо міцне.

Авантюрин - це камінь-талісман для жінок з ім'ям Лариса. Він допоможе зберегти бадьорість і підніме настрій. Але іноді авантюрин потрібно знімати, щоб камінь відпочив. Глід для Лариси покровитель сімейних уз. Для збереження відносин можна зрізані гілочки гліду розмістити в спальні у вазі. Тільки пам'ятайте, що не можна ставити квіти цієї рослини у воду в кімнаті. А кущ гліду на дачі ще й прикрасить сад.
Число імені: 8; Планети-заступники: Сонце, Сатурн, Уран; Щасливі дні: субота, неділя; Іменини: 8 квітня;
Сумісність імені: Найбільш вдалий шлюб з Андрієм, Борисом, Миколою, Петром, Денисом. Невдалі шлюби з Григорієм, Іваном, Едуардом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top