Рекомендуємо прочитати

Вагітність: як зберегти привабливість

article2797.jpg

Під час вагітності ви повинні забути не тільки про вузькі сукні, але і поміняти програму догляду за своїм тілом. В організмі відбуваються гормональні зміни і насамперед на них реагують шкіра і волосся. Суха шкіра може стати ще більш сухою, а жирна - нормальною. Після пологів, як правило, звичайна форма відновлюється. Однак цього не можна сказати з точністю про фігуру. Якщо ви не хочете втратити свої колишні форми, постійно, протягом вагітності, робіть масаж. І це буде корисно не тільки для фігури, але і для вашого самопочуття.

Як зберегти привабливість під час і після вагітності?

Вагітність змінює не тільки ваше тіло і психіку - шкіра і волосся теж стають іншими. Це пов'язано з гормональними змінами, що відбуваються в організмі. Їх прояви ви помітите, як кажуть, неозброєним оком. Ці зміни не повинні лякати вас, вони природні. Вони залежать від того, що жіночі статеві гормони - естрогени - в організмі майбутньої матері витісняють чоловічий гормон тестостерон.

Вагітність: як зберегти привабливість

Особливий догляд за шкірою обличчя в ці місяці не так вже необхідний. Застосовуйте косметичні засоби, які відповідають вашому «новому» типу шкіри.

Догляд за волоссям теж необхідно перебудувати на «новий» стан волосся. Їх стан змінюється через те що, під час вагітності, виділення сальних залоз голови зменшуються.

Під час вагітності у деяких жінок на лобі і щоках виступають пігментні плями. Коричневі пігментні плями посилюються від впливу сонця. Якщо ви хочете загороти, користуйтеся сонцезахисним кремом.

Живіт і груди вимагають спеціального догляду в ці місяці. В принципі природна еластичність м'язів і зв'язок сприяють тому, щоб жінка після пологів знову стала стрункою. Робіть щоденний масаж за допомогою м'якої щітки, втирайте жирний крем в шкіру живота вранці і ввечері. Щоранку корисно виконувати кілька гімнастичних вправ.

Вагітність: як зберегти привабливість

Щоб підтримувати еластичність грудей, які помітно збільшується, необхідно щодня обтирати її холодною водою круговими рухами за годинниковою стрілкою. Після цього втираємо крем.

Нігті рук і ніг під час вагітності стають крихкими. Хороший ефект в таких випадках дає щоденний масаж з кремом.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Scroll To Top