Рекомендуємо прочитати

Кольорові лінзи

article3053.jpg

Кольорові лінзи - це чудовий спосіб змінити колір власних очей, адже як сказав класик - «очі - це дзеркало душі», і просто неможливо не захоплюватися красивими оченятами. Стандартний відтінок очей подобається не кожному. Незвичайного смарагдового відтінку очі були у Клеопатри, а от, наприклад, світло-небесні очі зустрічаються у більшості ірландців. У максимумі випадків колір очей визначається генетично і формується ще до народження, залежить він і від території проживання. Для індивідуальності, щоб хоч якось виділитися були придумані кольорові лінзи. Вони можуть бути підібрані спеціально під особливості зору людини, зокрема з діапазоном корекції, а можуть бути і «нульовки», які на зір абсолютно не впливають і служать скоріше для прикраси.

Кольорові лінзи часто необхідні і при отриманих травмах, перенесених операціях і хворобах очей. Не кожній людині хочеться, щоб дивилися на її помутніння рогівки, неприродні відтінки білків або косметичні дефекти. Мало сказати, що в подібних випадках відчувається певна незручність.

Деякі кольорові лінзи повністю перетворюють природний відтінок, замінивши його до невпізнання. Інші лінзи роблять очі зовсім з малюнками і химерними візерунками. Подібні лінзи особливо люблять підлітки. Ще б! За долі секунди можна перетворитися на вампіра, грайливу кішку або блакитнооку казкову дівчину. Кольорові лінзи вдало поєднуються з карнавальними костюмами на святах.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
Очі - дзеркало душі, а гарний макіяж очей - виразний і ефектний зовнішній вигляд. За допомогою різних способів макіяжу...
Контактні лінзи давно увійшли в ужиток сучасної людини. Отже, давайте оцінимо: контактні лінзи за і проти. Їх користь і...
На жаль, безлічі сучасних жінок доводиться проводити більшу частину робочого часу в офісах. І практично всі вони...
Scroll To Top