Рекомендуємо прочитати

Основні правила використання контактних лінз

article2470.jpg

Контактні лінзи давно увійшли в ужиток сучасної людини. Отже, давайте оцінимо: контактні лінзи за і проти.

Їх користь і зручність використання безсумнівні, але яка шкода від контактних лінз. У порівнянні з окулярами, до переваг, безсумнівно, можна віднести те, що носіння лінз забезпечує природний зір, без спотворень зображення.

Кут огляду при цьому, природний, лінзи не мають «сліпих зон» між оком і рогівкою, а при зміні температур у зимовий період вони запотіють, як скельця окулярів.

Однак якщо говорити про жорсткість контактних лінз, то, незважаючи на їх міцність і довговічність, їх складно вибрати і до них важко адаптуватися. М'які контактні лінзи, навпаки, мають короткий термін адаптації і можуть бути одноденними, двотижневими, квартальними та річними.

Найбільш кращим є використання квартальних лінз, які змінюють через кожні три місяці. Сучасні м'які контактні лінзи виготовлені з гідрогелю і тому володіють такими плюсами, як здатністю поглинати вологу, комфортність, еластичність і в цьому випадку контактні лінзи практично нешкідливі.

Основний недолік лінз в тому, що, незважаючи на м'якість і зволожуючий ефект, вони можуть створити дискомфорт і сухість очей, і крім того, всі шкідливі домішки в повітрі в результаті осідають на лінзах. Тому необхідно дотримуватися правил носіння та експлуатації лінз, щоб не нашкодити своєму здоров'ю.

Про те, як одягати контактні лінзи вас може проконсультувати лікар офтальмолог. Торкайтеся до лінз тільки кінчиками пальців, не зашкодити лінзі нігтями, використовуйте тільки спеціальні рекомендовані засоби по догляду за лінзами, не використовуйте вдруге одноразові лінзи, не промивайте лінзи водою.

Контейнер для лінз мийте й просушуйте щоразу, як тільки виймаєте з нього лінзи. Контейнер необхідно міняти кожні 3 місяці.

Коли ви одягаєте контактні лінзи, важливо оглянути лінзу і переконатися, що вона не вивернула назовні. Далі лінза поміщається на кінчик вказівного пальця, а середній палець тієї ж руки повинен відтягнути нижню повіку вниз. Пальцем іншої руки необхідно підняти верхню повіку і після цього можна перемістити лінзу на очне яблуко.

Потім повіки відпустіть і моргніть. Почніть з правого ока, а потім перейдіть на ліве око.

Якщо в процесі носіння лінз з'являться неприємні симптоми, необхідно обов'язково зняти лінзи і проконсультуватися в офтальмолога.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ті люди, чия робота безпосередньо пов'язана з комп'ютером, не з чуток знають про втому очей. Неприємне відчуття сухості...
У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
З усіх органів чуття людини очі завжди визнавалися найкращим даром і пречудовим твором творчої сили природи. Якщо ви...
Очі - дзеркало душі, а гарний макіяж очей - виразний і ефектний зовнішній вигляд. За допомогою різних способів макіяжу...
Scroll To Top