Рекомендуємо прочитати

Поради

RSS стрічка

Кавова косметика

Кавова косметика
Кава, як напій, містить багато антиоксидантів і в розумних дозах корисний. Але, на жаль, приймаючи каву всередину, шкіра не може відчути всю оздоровчу силу цього напою, тому ми пропонуємо вам кілька рецептів домашніх масок і скрабів на основі кавової гущі. Прочитати »

Косметична глина. Вибираємо за кольором!

Косметична глина. Вибираємо за кольором!
Біла глина, інше її назва - каолін. Саме вона найчастіше використовується в глиняних масках для обличчя для відбілювання, харчування, відновлення, очищення шкіри і звуження пор. Каолін багатий кремнеземом, цинком і магнієм Прочитати »

Кольорові лінзи

Кольорові лінзи
Кольорові лінзи - це чудовий спосіб змінити колір власних очей, адже як сказав класик - «очі - це дзеркало душі», і просто неможливо не захоплюватися красивими оченятами. Стандартний відтінок очей подобається не кожному. Прочитати »

Неприємний запах з рота

Неприємний запах з рота
Чи траплялося тобі розуміти, що з твого рота неприємно пахне? І напевно тобі доводилося зустрічатися з людьми, з рота яких виходив поганий запах? В даний час цією проблемою спантеличені багато. У чому ж причина цього не дуже приємного явища і як можна з ним боротися? Прочитати »

Як вибілювати зуби в домашніх умовах

Як вибілювати зуби в домашніх умовах
Як відбілити зуби і не завдати їм шкоди? Пропонуємо вам рецепт, який допомагає практично при будь-яких захворюваннях ясен, і при цьому майже моментально відбілює зуби, розчиняє камінь, і заліковує маленькі ранки в роті. Прочитати »

Способи попередження розтяжок під час вагітності

Способи попередження розтяжок під час вагітності
У період виношування дитини фігура жінки зазнає великих змін. Зайві кілограми, в нормі їх повинно бути не більше 12 кг, не кращим чином позначаються на стані шкіри. На ній з'являються розтяжки, від яких проблематично позбутися після пологів. Легше не допустити утворення розтяжок, тим більше що для цього є чимало простих і доступних способів. Прочитати »

Захист від жовтих зубів

Захист від жовтих зубів
Ніщо не робить посмішку більш красивою, ніж блискучі білі зуби. Але через усі наші шкідливі звички, здається, що білосніжні зуби стають рідкістю, а людей, які страждають від жовтого нальоту на зубах стає тільки більше. Прочитати »

Як засмагати в солярії

Як засмагати в солярії
Мабуть, про достоїнства солярію відомо зараз кожній жінці. Це і, правда один з найлегших способів отримати рівномірний і красивий загар, придбати квітучий і здоровий вигляд. Крім цього, після того, як відвідаєш солярій, піднімається настрій. Прочитати »
Scroll To Top