Рекомендуємо прочитати

Поради

RSS стрічка

Кориця для харчування, здоров'я і краси

Кориця для харчування, здоров'я і краси
На територіях Шрі-Ланки, Бразилії, Індії, Китаю та інших державах з давніх пір культивують тропічне коричне дерево і кущі. Ще в давні часи корицю використовували для обрядів жертвопринесення і бальзамування. Прочитати »

Побічні ефекти пластичної хірургії

Побічні ефекти пластичної хірургії
Щороку мільйони людей вирішуються на пластичну операцію. Перед тим, як процедури будуть виконані, пацієнтів інформують про переваги та ризики, пов'язані з такими операціями. Переваги пластичної хірургії досить очевидні: виглядати молодше, відчувати себе молодше і виправити небажані аспекти або дефекти зовнішнього вигляду. Є, однак, багато потенційних фізичних і психологічних побічних ефектів, деякі відомі, а деякі з них не так широко зрозумілі. З можливих побічних ефектів косметичної хірургії виділяють біль, інфекції, рубці, набряки і психологічні наслідки, такі, як печаль, депресія і... Прочитати »

Куріння губить красу жіночих грудей

Куріння губить красу жіночих грудей
Давно не секрет, що з віком форма жіночих грудей може змінитися, що дуже хвилює представниць прекрасної половини суспільства. Абсолютно недавно вчені провели дослідження, результат якого був опублікований в медичному журналі "Aesthetic Surgery Journal". Прочитати »

Бюст в тонусі

Бюст в тонусі
Навряд хтось може посперечатися з тим, що груди - одна з найпривабливіших частин жіночого тіла. Але як зберегти її в тій прекрасній формі, якою нагородила нас природа в молодості? Перш за все потрібно пам'ятати, що гарні груди - це груди, пропорційні вашому тілу. Її розмір не повинен обтяжувати вашу фігуру, якщо ви струнка, і не повинен бути дуже маленьким, якщо ви великих розмірів. По-друге, м'язи грудей повинні бути пружними. Прочитати »

Як не набрати зайвих кілограмів у свята

Як не набрати зайвих кілограмів у свята
Новий рік - довгоочікуване і улюблене свято більшості людей. Але він несе з собою велику небезпеку - багато зайвих калорій протягом тривалого десятиденного застілля. Як не набрати зайвих кілограмів після Нового року? Прочитати »

Відбілювання зубів в домашніх умовах

Відбілювання зубів в домашніх умовах
Якщо ти вирішила вибрати систему для відбілювання зубів в домашніх умовах самостійно, без допомоги стоматолога, то зверни увагу на один негативний момент, присутній в деяких комплектах для відбілювання зубів - кислотне травлення емалі. Прочитати »

Вагітність: як зберегти привабливість

Вагітність: як зберегти привабливість
Під час вагітності ви повинні забути не тільки про вузькі сукні, але і поміняти програму догляду за своїм тілом. В організмі відбуваються гормональні зміни і насамперед на них реагують шкіра і волосся. Суха шкіра може стати ще більш сухою, а жирна - нормальною. Після пологів, як правило, звичайна форма відновлюється. Однак цього не можна сказати з точністю про фігуру. Якщо ви не хочете втратити свої колишні форми, постійно, протягом вагітності, робіть масаж. І це буде корисно не тільки для фігури, але і для вашого самопочуття. Прочитати »

Догляд за порожниною рота

Догляд за порожниною рота
Як правильно чистити зуби або догляд за порожниною рота. Щоб зуби були здоровими, потрібно подбати тільки про одне: ваші зуби повинні бути завжди чистими. Найкраще чистити зуби після кожного прийому їжі або, принаймні, після сніданку і перед сном. Чистити потрібно і зовнішні та внутрішні поверхні зубів. Щітка повинна рухатися від ясен до вершини зуба. Якщо ж ви проводите щіткою туди-сюди, то відкладення на зубах не видаляються, а запресовуються в простір між зубами. Прочитати »

Білосніжні зуби без походу до стоматолога

Білосніжні зуби без походу до стоматолога
Багато хто мріє про білосніжну посмішку. Але мало хто знає, що для того, щоб зуби були білосніжними, не обов'язково звертатися до стоматолога для проведення дорогих процедур. Це можна зробити і в домашніх умовах. Способи відбілювання зубів народними засобами. Для отримання білосніжних зубів широко використовуються такі натуральні засоби: перекис водню, сода, активоване вугілля. Прочитати »
Scroll To Top