Рекомендуємо прочитати

Секрети фотогенічнoстi

article2220.jpg

Що змушує нас застигнути замилуватися, дивлячись на знімок звичайної, здавалося б, дівчата, і спокійно відвернутися від фотографії, на якій зображена особа неземної краси? Так жартує з нами Фотогенічність! Чи можна навчитися цієї «дисципліні», або вона дається від народження обраним? Спробуємо вирішити це непросте завдання простими методами.

Почнемо з лиця

Лице моделі «працює» на зйомках кожну секунду, тому важливо, щоб воно повною мірою передавало необхідні емоції. При цьому будь-яка з них повинна виглядати красиво і природно. Щоб обличчя не було схоже на маску, його м'язи повинні бути розслаблені. Журба і радість, легкий смуток і феєрверк щастя - досвідчена модель володіє своєю мімікою досконало. Щоб ваш талант був настільки ж високого рівня, повчіться цього перед дзеркалом. Як варіант, більш ефективний і серйозний, - курси акторської майстерності, які проводяться при модельних агентствах. Згадайте який-небудь веселий епізод з життя. Нехай це буде вдалий минулорічний відпочинок або прогулянка з друзями, головне, що ваші очі і обличчя осяється щирою посмішкою. Будьте впевнені, фотограф донесе до глядача ту радість, яку ви випромінюєте.

Фігура

Якщо ви спробуєте за допомогою дієти привести свої «90-60-90» в норму і виглядати на зйомках ефектно, то результат буде прямо протилежний. Практика показує, що в цьому випадку найпростіше буде розгледіти виснажену голодом особу і згаслий погляд, а не ваші стрункі форми. Кілька слів про те, як «скинути вагу» прямо в кадрі. Поверніться до камери на 45 градусів. Виставте одну ногу вперед, трохи зігніть в коліні, перенесіть вагу тіла на іншу ногу і покладіть руки на стегна. Зверніть увагу, саме в такій позі зірки воліють демонструвати свої принади, прекрасно знаючи, що так вони виглядають стрункішими, ніж є.
Пряма спина візуально додасть кілька сантиметрів до вашого росту і прибере їх там, де вони не потрібні. Сидите ви або стоїте, правило у всіх випадках діє. Взуття на підборах не дарма вважається ідеальним для зйомок - довгі ноги і впевненість у собі завжди вітаються! Головна умова: взуття повинна бути зручним і відповідного розміру. У кадрі не перехрещуйте ноги або руки, не зловживайте великими аксесуарами, уникайте безформенного одягу. Це дозволить вам не вийти в кадрі повніше. Знімки в повний зріст правильно робити трохи знизу, фотографи часто користуються цим прийомом, щоб на фото ноги здавалися довшими, а фігура досконаліше.

Позуючи

Загляньте в будь-який журнал, який щедро ілюстрований знімками. На кожному з них поза моделі доведена до досконалості. Однак це не привід сліпо копіювати витончені повороти голови, граціозно розкинуті руки та іншу красу, - вона не ваша! Кожна модель повинна знайти себе у всьому різноманітті стандартних прийомів, зробивши свої пози своєю візитною карткою. Саме до цього прагнули всі зірки модельного бізнесу, саме на цьому наполягали знамениті майстри фото-і кінооб'ектіва. Під час роботи перед камерою неприпустимі різкі рухи. Пози повинні бути пов'язані між собою плавними рухам, повинно створюватися враження якоїсь цілісної композиції. Направте очі злегка над камерою і крізь неї, завдяки цьому погляд на знімку виходить відкритим. Ніколи не завмирайте в певній позі, будь-яка з них без динаміки виглядає неприродно і відштовхуюче. Не припиняйте рух ні на хвилину, гра тілом повинна продовжуватися безупинно. Розкинуті ноги не для красивих кадрів! У положенні сидячи ноги зводять разом або закидають одну на іншу, при цьому ніс туфлі дивиться не в об'єктив, а в підлогу. Оптимальний ракурс для моделі - запорука успішної зйомки. Кожна модель може визначити свій кращий ракурс, позуючи перед цифровою фотокамерою. Тоді можна відразу оцінити всі кадри і знайти ті пози, в яких ваш потенціал розкривається найбільш повно.

Одяг

Особливості фігури, колір шкіри і волосся мають бути визначальними критеріями при виборі кольору одягу. Забудьте про сукні з великим, яскравим малюнком, поперечними смужками, блискучою фактурою і асиметричним візерунком, так само як і про однотонних непомітні наряди. Віддайте перевагу тим, що освіжать вас і підкреслять витончені лінії тіла. Якщо одяг акцентує увагу на вашій індивідуальності, і доречна в даній конкретній ситуації, ви зробили правильний вибір! Краще плаття те, яке йде саме вам! Це необов'язково має бути бренд і новинка модного дизайнера, головне, що воно відповідає вашому способу. Понад міру обтягує або, навпаки, об'ємна одяг категорично не рекомендуються. Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що фотогенічна будь-яка модель, якщо вона отримує задоволення від своєї роботи, знає, як приховати недоліки і постати в кадрі у всій красі, вміє розслаблятися перед об'єктивом і не переживає, коли трапляються невдалі кадри.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за...
Одна з важливих навичок дитини, безпосередньо залежна від моторики рук - вміти самостійно одягнутися. Учити дитину...
Схоже, що гасло «Все нове - це добре забуте старе» стає для дизайнерів модного одягу головним принципом у...
Scroll To Top