Рекомендуємо прочитати

Як підібрати колір одягу

article3396.jpg

Здавалося б, все легко і просто, але це питання має багато різних відповідей, у чому й полягає його складність. Правильно підібрати колір - це добитися повного його поєднання з вашим характером, настроєм, стилем життя, він і додасть вам ще більш привабливий вигляд.

Безумовно, колір одягу повинен підходити людині. Підібрати колір можна, керуючись декількома принципами: з урахуванням професії, характеру, знака зодіаку і тенденції моди. І ми розповімо Вам про них.

Якщо Ви вирішили слідувати віянням моди, то віддайте свою перевагу кольоровій гамі весняно-літнього сезону - іскристий білий і всі його побратими - перлинно-білий, синяво-білий, молочний і бежевий різних відтінків - від кремового, тілесного, кольору випаленої пустелі до золотистого і насиченого жовтуватого. Також актуальні чорний колір у поєднанні з білим, дизайнери рекомендують поєднувати білий і бежевий з ніжно-рожевим, ніжно-блакитним, салатовим і жовтим. Не покидає нові колекції і червоний колір одягу.

Не можна не помітити, що кожному знаку зодіаку відповідають свої кольори. При правильному підборі сприятливих кольорів поліпшується самопочуття, піднімається настрій, виникає легкість і душевну рівновагу.

Сприятливими кольорами для овнів вважають червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий, малиновий і всі блискучі.

Для тельців гармонійними будуть жовтий, лимонний, світло-зелений, яскраво-блакитний, помаранчевий, лимонно-зелений і всі весняні кольори.

Близнюкам найбільш підходять синій, сірий, фіолетовий; всі кольори веселки, крім зеленого.

Людям, народженим під сузір'ям раку, радять носити одяг чорного, білого, синього, срібного та блакитного кольору.

Левам підходять червоний, пурпурний, золотий, жовтогарячий, жовтий, червоний і фіолетовий колір.

Дівам кращі такі кольори, як жовтий, білий, блакитний, фіолетовий, зелений і синій.

Для ваг сприятливі кольори: синій, темно-блакитний, зелений, пастельні тони, колір морської хвилі.

Скорпіоном найбільше підходять чорний, жовтий, темно-червоний, яскраво-червоний, малиновий і пурпурний колір.

Стрільцям супроводжують червоний, синій, блакитний, фіолетовий, пурпуровий, темно-червоний і багряний кольори.

Козерогом підходять білий, ліловий, жовтий, темно-зелений, чорний, синій, темно-коричневий і всі темні тони.

Для водоліїв сприятливі синій, сірий, ліловий, синьо-зелений та фіолетовий кольори.

Для людей - риб сприятливі кольори червоно-фіолетовий, ліловий, чорний, пурпурний, фіолетовий, синій, морської хвилі і синьо-зелені відтінки.

Колір одягу може розповісти про людину, його характер і навіть про настрій. Цим можна скористатися, підбираючи колірну гаму гардеробу. Нижче Мірсоветов надає перелік кольорів та їх характеристик, які багато в чому можуть вирішити питання правильного підбору одягу.

Червоний. Дуже енергійний і збудливий колір життєвої енергії. Його активність і пристрасть найчастіше приваблює допитливих, розкутих, сміливих, людей, спраглих насиченого життя і нових пригод. Психологи радять одягати цей колір для підвищення бадьорості і, щоб справити незабутнє враження.

Рожевий колір найчастіше підходить романтикам, людям, спраглим ніжності. Він підкреслює готовність до нових знайомств, його носії часто бувають емоційними і егоїстичними.

Синій. Колір - суперництва, єднання зі світом і оточуючими. Підходить трохи замкнутим і сором'язливим людям, які потребують довіри і дружніх почуттів. Цей колір допоможе відпочити і знизити високий тиск.

Фіолетовий колір асоціативно пов'язаний з мріями і виконаннями бажань. Навколо людей в одязі цього кольору створюється атмосфера гармонії і злагоди.

Зелений. Спочатку є кольором юності і надії. Це колір наполегливих людей, часом упертих і акуратних, критичних, але готових завжди прийти на допомогу в скрутну хвилину, навіть на шкоду собі. Зелений діє заспокійливо, допомагає сконцентруватися при необхідності.

Коричневий. Цей колір вибирають люди, що потребують в домашнього затишку, спокійного життя, відчуття безпеки. Прагнення побороти конфлікт, дискомфорт або депресію асоціюється з вибором коричневого кольору.

Білий. Люди в білому трохи манірних і нудні, але прагнуть до легкості і звільненню. Білий символізує невинність і чистоту, але також може означати порожнечу, безтілесність і смерть.

Чорний. Колір захисту від зовнішнього світу, підходить людям схильним до негативного сприйняття дійсності і конформізму з підвищеним бажанням не залежати від чужої думки. Люди, які постійно носять чорний, схильні до погіршення настрою і виникнення депресивного стану.

Бажано, перед тим як вибирати колір одягу, представити себе в даному одязі, побачений колір символізуватиме життєвий настрій. У поєднанні кольорів необхідно враховувати їх сумісність. Ідеальним поєднанням вважають гармонію максимум трьох кольорів, сумісних між собою. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за...
Одна з важливих навичок дитини, безпосередньо залежна від моторики рук - вміти самостійно одягнутися. Учити дитину...
Схоже, що гасло «Все нове - це добре забуте старе» стає для дизайнерів модного одягу головним принципом у...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Scroll To Top