Рекомендуємо прочитати

Як і з чим потрібно носити кольорові колготки?

article2530.jpg

Як тільки приходить весна і починає пригрівати сонечко, кожна дівчина і жінка починає знімати обридлі за зиму брюки і надягати яскраві, стильні й незвичайні речі.

Відмінним рішенням весняного перетворення стануть кольорові колготки.

Чого ж потрібно дотримуватися у виборі колготок.

Для початку потрібно приблизно розділити колготки за кольором, враховуючи насиченість кольору, а потім створювати комплекти з одягом.

Як і з чим потрібно носити кольорові колготки?

— Темні колготки. До них відносяться бордо, ліловий відтінок, темно-синій і т.д. Колготки таких кольорів виграють у своїй практичності тим, що їх можна надіти незалежно від того чи є у всьому вбранні такі кольори чи ні. А в загальний образ можна включити яскраві та насичені варіанти цих квітів. Наприклад, до лілового кольору підходить аксесуар яскраво-фіолетовий або до колготок темно-синього кольору підходять яскраво-синя сумка і туфлі. А якщо надіти, наприклад темно-коричневого кольору колготки і підібрати в тон спідницю і туфлі, то будь-яка дівчина миттєво стане володаркою струнких і довгих ніг, як у голлівудських моделей.

— Яскраві колготки. Це найсміливіший варіант в одязі. Якщо одягати їх у повсякденному житті, то варто поєднувати такі колготки з речами ахроматичних квітів або в тон колготкам.

— Колготки світлих і пастельних тонів, а також білі колготки. Такі колготки освіжають образ з темних тонів, їх можна надягати з яскравим одягом. Головне варто пам'ятати, що світлі колготки зорово збільшують окружність ніг, тому їх не варто надягати повненьким дівчатам. Відмінним варіантом колготки таких тонів служать для ділового стилю, якщо звичайно, у вас не передбачений строгий класичний дрес-код.

Але при носінні прозорих кольорових колготок слід пам'ятати про деякі особливості.

Стилісти і дизайнери користуються таким терміном як «щільні кольорові колготки». Вони рекомендують носити їх з спідницями, сукнями, шортами, тобто з усім, що відкриває ноги. Головне щоб колірна гама була не порушена. Кольорові колготки більш тонкі і напівпрозорі вже важче поєднуються із загальним нарядом, так як на нозі розтягуються і колір стає спотвореним, внаслідок того, що просвічує натуральний колір шкіри.

Взуття, також варто підбирати до колготок усвідомлено, так як невдало підібране взуття може зіпсувати весь образ. Взуття та колготки повинні поєднуватися за кольором і можуть бути різних відтінків одного кольору.

Можна провести експеримент і підібрати взуття зовсім іншого кольору, але тоді потрібно буде ввести яку-небудь деталь в колір взуття.

Носити колготки кольорові й яскраві можна всім. Головне, знайти власне поєднання кольору і щільності і стиль ваш буде чарівним.

Рекомендухємо переглянути відео: Як вибирати колготки?

Scroll To Top