Рекомендуємо прочитати

Відносини по зодіаку: чоловік і його знак зодіаку

article1582.jpg

Жінки в більшості своїй знають, що в кращих романтичних стосунках неодмінно повинні бути присутніми елементи партнерства, взаємоповаги і підтримки. Але бувають моменти, коли хочеться чогось домогтися від чоловіка швидко, і без зайвих розмов. І тут в хід йдуть маніпуляції. Про те, які з них найбільш ефективні для представників різних знаків Зодіаку, розкажуть наші «шкідливі» поради.

Овен
Овни люблять вирішувати нерозв'язні завдання - ось таке у них дивне хобі. Тому, якщо ви хочете чогось домогтися від Овна, скажіть йому, що це неможливо. Ні для кого. Навіть для нього. Можна навіть повторити це пару раз для більшої переконливості. А потім неодмінно подивіться йому в очі, щоб він зрозумів, що в глибині душі ви в нього вірите.

Телець
Тельцям дуже добре знайоме слово «треба»; крім того, представники знаку цінують традиції й умовності. Хочете, щоб Телець зробив для вас щось особливе? Говоріть: «Так прийнято», «Всі так роблять», «Без цього не обійтися ...» І будьте абсолютно серйозні - якщо Телець здогадається, що ви над ним сміялися, домогтися свого вам не вдасться.

Близнюки
Багато хто вважає, що маніпулювати Близнюками неможливо, але це не так. Головна трудність полягає в тому, що до представників цього знака щоразу доводиться шукати новий підхід, аж надто вони мінливі. А це означає, що методи, одного разу опинилися ефективними, наступного разу можуть і не спрацювати. Тому будьте непередбачувані - Близнюки це люблять. І довіряйте своєї інтуїції: якщо поряд з вами чоловік-Близнюки, без неї не обійтися.

Рак
Раками, взагалі, рідко доводиться маніпулювати: якщо їх про щось просити досить довго, вони погоджуються це зробити - просто по доброті душевній. Але якщо цей спосіб чомусь не працює (швидше за все, ви просто недостатньо довго просите), покажіть, як ви нещасні і сумні. На Раків це діє.

Лев
Кращі інструменти для маніпуляції Левами - це похвала і захоплення. Хваліть Лева часто, голосно і публічно, а потім тихенько натякайте, що ваше захоплення стане воістину безмежним, якщо ... І ніяких сумнівів! Льву необхідно знати, що ви вірите в його сили і можливості.

Діва
Дівами маніпулювати важко: надто вже вони люблять приймати рішення самостійно, до того ж - керуючись ним одним відомими мотивами. Тому готуйте переконливі аргументи, спирайтеся на факти, терпляче переконуйте Діву, що потрібне вам потрібно і їй теж. Або робіть це самі - Діви дуже люблять дієвих людей і охоче їм допомагають.

Терези
Головний секрет маніпулювання Терезами - швидкість. Не давайте представнику знака зважити всі «за» і «проти», щоб він випадково не прийшов до власної думки, відволікайте його новими завданнями, ідеями і проханнями. Поки чоловік-Терези розмірковує, його можна змусити зробити багато корисного, причому він, швидше за все, цього навіть не помітить.

Скорпіон
Взагалі, Скорпіоном маніпулювати небажано: швидше за все, він вміє робити це краще за вас і напевно що-небудь ви маніпулює. Але якщо спробувати дуже хочеться, будьте непередбачувані і міняйте тактику як можна частіше. Якщо Скорпіонів чимось і можна спантеличити, так це несподіванкою.

Стрілець
Маніпулювати Стрільцями легко і приємно: вони довірливі, як діти. Але простіше відкрито звернутися до Стрільця з проханням - швидше за все він вам не відмовить, бо від природи доброзичливий і схильний до альтруїзму. Ще краще натякнути, що ви просите про допомогу не для себе особисто, а для когось, що опинився у вкрай складній ситуації. Тут вже Стрілець гори зверне.

Козеріг
Козероги вперті; якщо представник знака щось убив собі в голову, то маніпулювати ним марно. А ось до цього моменту ще можна щось робити. На Козерогів добре діють згадки про благородні наміри і високі цілі, почуття боргу, турботі про тих, хто безпорадний, а також про гроші і можливих вигодах.

Водолій
Водолії дуже цінують свою незалежність, тому маніпулювати ними потрібно обережно - якщо вас викриють, образа буде страшною. Обмежуйтеся тонкими натяками, не тисніть занадто сильно, не намагайтеся приховати своє невдоволення за «приклеєною» посмішкою, Водолій все одно виведе вас на чисту воду. Інтуїція представників знаку зазвичай гостра, але й у неї бувають «вихідні». Переконайтеся, що настав такий момент, і починайте діяти.

Риби
Якщо вам потрібно маніпулювати Рибами, увімкніть фантазію. Все повинно бути складно, заплутано і неоднозначно - поки Риби будуть розбиратися в ситуації, ви доб'єтеся від них того, чого хочете. Виражайтеся туманно, зітхайте, мрійливо дивіться удалину, але не втрачайте контролю над ситуацією: швидше за все, в потрібний момент Рибам потрібно ваш ласкавий стусан, щоб почати діяти.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top