Рекомендуємо прочитати

Як вдало вибрати рукавички

Як вдало вибрати рукавички
Рукавички - це той предмет жіночого гардеробу, який вже не одну сотню років служить представницям прекрасної статі вірою і правдою. Рукавички виготовляють з незапам'ятних часів і прикрашають абсолютно будь-якими засобами. Раніше носити рукавички могла тільки достатньо заможна жінка, робилися вони з натуральної шкіри і коштували недешево. Панянки захищали руки взимку від холоду, а влітку від засмаги саме за допомогою рукавичок. У наші дні рукавички доступні будь-якій дівчині незалежно від її матеріального становища. Прочитати »

Які вимоги до зимового дрес-коду бізнес-леді

Які вимоги до зимового дрес-коду бізнес-леді
Якщо у вас запитають, як повинна виглядати успішна бізнес-леді, то, напевно, у вашому описі будуть присутні такі слова, як: костюм, блузка, строгий стиль одягу. У всіх нас у свідомості вимальовується саме такий образ ділової жінки і це правильно. І хоч носити щодня блузки та ділові костюми це не завжди комфортно і приємно, але данину своїй діяльності все-таки потрібно віддавати. Прочитати »

Зимові штани - залишаємося модними навіть взимку!

Зимові штани - залишаємося модними навіть взимку!
Штани в жіночому гардеробі з'явилися в Європі на початку 20 століття з легкої руки Коко Шанель і Марлен Дітріх. І хоча східні красуні були давно знайомі з цим елементом одягу, для них штанці слугували в якості прикриття красивих ніжок від чоловічого взору. Прочитати »

Little black dress - або витонченість бежевої сукні.

Little black dress - або витонченість бежевої сукні.
У світі моди критики прийшли до одноголосного висновку, що всіма улюблена класика маленької чорної сукні відійде на другий план, поступившись стилю і витонченості бежевої сукні. Цікаво дізнатися «чому»? Є деякі аргументи на цю тему. Прочитати »

Болеро до вечірньої сукні

Болеро до вечірньої сукні
У наш час все більше представниць прекрасної статі віддає перевагу до вечірньої сукні таку частину гардеробу як болеро. Болеро є коротким жакетом, і може стати, безсумнівно, деталлю вечірньої сукні. Болеро в більшості випадків без застібки, але дизайнери зараз роблять їх і з застібками, і з стрічками, ішими «штучками». Рукава у даного жакета можуть бути короткими, довгими, три чверті. Цей жакет чудово підходить як до прямих вечірніх суконь, так і до пишних. Болеро, підібране до вечірньої сукні, здатне приховати недоліки фігури. Прочитати »

Як і з чим носити картату сорочку

Як і з чим носити картату сорочку
Найвідоміша клітка називається "шотландкою". Являє собою візерунок з подвійних чорних і білих ліній на червоному тлі. По суті, весь картатий одяг родом саме з Шотландії. За свідченнями істориків, в Англії довгий час забороняли, носити картатий одяг, і каралося це мало не штрафом або кількома місяцями в'язниці, а були такі часи, коли за носіння картатого принта вас могли звинуватити в державній зраді. Чому? Все просто, клітинка - це візерунок бунтарної Шотландії, а значить, вона під забороною. Прочитати »

Корпоративний дресс-код

Корпоративний дресс-код
Ділові зустрічі, переговори з важливими бізнес-партнерами, наради з босом - невід'ємна частина роботи в будь-якій значній фірмі. І це ті самі ситуації, коли приказка «зустрічають по одягу» працює на сто відсотків. Ставлення до вас багато в чому буде залежати від того, яке перше враження справить на «великих шишок» ваш зовнішній вигляд. Тому продумувати його варто до дрібниць. Прочитати »

Максі, міні, олівець, тюльпан: з чим носити різні види спідниць

Максі, міні, олівець, тюльпан: з чим носити різні види спідниць
У гардеробі кожної жінки мають бути спідниці. Величезна кількість їх різновидів дозволяє підібрати свій варіант для кожного типу фігури. Ми розповімо з чим носити спідниці, щоб виглядати стильно. Прочитати »

Кілька рекомендацій з вибору і догляду за дублянкою

Кілька рекомендацій з вибору і догляду за дублянкою
Дублянка, як вид верхнього зимового одягу, дуже добре зарекомендувала себе в умовах нашої зими. Являє вона собою різновид шуби з дубленої овчини, пошитого хутром всередину. Лицьова тканина не використовується. Походження своє цей вид одягу веде від «нагольної шуби», що отримала в нашій країні широкого поширення ще в XVIII столітті. Прочитати »

Як підібрати головний убір до шуби

Як підібрати головний убір до шуби
Шуба з натурального хутра виглядає вельми елегантно, зі штучного хутра - демократично. Якою б не була ваша шубка, до неї необхідно підібрати головний убір таким чином, щоб силует став стильним і модним. Шапка з хутра відмінно поєднується з шубою, при цьому хутро обох виробів цілком може бути однаковим, інакше шуби з капюшоном не були б так популярні серед представниць прекрасної статі. Прочитати »
Scroll To Top