Рекомендуємо прочитати

Колготки - бути чи не бути ...

article2562.jpg

Винайдені в середині ХХ століття, колготки давно стали невід'ємною частиною жіночого гардероба. Враховуючи ритм нашого життя, при якому треба встигнути скрізь і всюди, наявність різних колготок в нашому гардеробі зовсім не розкіш, а необхідність. Хочеться іноді надіти щось яскраве, з квітковим орнаментом, ввечері на побаченні життєво необхідна «сіточка» або, хоча б чорна класика, а вдень на роботі, як правило, потрібно жорстке дотримання дрес-коду, де все вищеперелічене (крім чорного) просто неприйнятно .

Та й щодо чорного - питання досить спірне. Одна подруга не так давно критикувала мене за вибір колготок тілесного кольору, вона їх терпіти не може. І пояснення на тему пристойності і доречності, здається, почуті не були. Так і хочеться іноді сказати, що не варто корчити із себе фахівця в світі моди, якщо ти ним не є. Запитали твою думку - скажи один раз. Але повернемося до наших баранів. У Європі, коли вже ми так любимо її наслідувати, до недавнього часу (саме у вищому суспільстві) існувала думка, що носити чорні панчохи пристойній дівчині дозволено тільки після 19 годин. Коли один з кутюр'є одягнув моделей в чорні колготи вдень, для суспільства це було рівнозначно ляпасу. Тим не менш, блокада була прорвана - бунтарки стали носити їх у будь-який час.

Власне, заборона ця була пов'язана більше з мораллю, ніж з естетикою. З приводу краси, думаю, спору не виникне. Ніякі інші колготки не підкреслюють спокусливі жіночі форми так, як чорні. У цьому ж і полягає питання моральності - досить сексуально виглядає, тому до 90-х років чорний колір колгот вважався виключно надбанням «нічних метеликів».

Сьогодні в нашому суспільстві стало набагато менше забобонів і, вибираючи ніжкам одежину, слід керуватися виключно своїм смаком і питанням доречності вашої появи в тій чи іншій моделі в кожному конкретному випадку. Для багатьох з нас саме колготки є, мало не головним засобом самовираження. Однак не варто забувати, що «повинна бути в жінці якась загадка». Краще недоговорити щось про себе, ніж видати відразу занадто багато інформації, яка до того ж, може бути зовсім не правильно зрозуміла оточуючими.

Особливої розмови потребують кольорові колготки і їхні побратими з різними малюнками - як геометричними, так і квітковими. Розглядаючи панчохи в магазині, навіть якщо вони натягнуті на манекен, досить легко помилитися у виборі. Торгівля часто побудована на якійсь аналогіх з інтимністю - в основному цього домагаються за рахунок м'якого, злегка приглушеного світла в салоні. Як відомо, немає такої жінки, яка при такому освітленні виглядала б погано - тому і знають про це красуні віддають перевагу запалювати свічки на побаченнях. Ніколи не забуду, як одного разу на вулиці побачила дівчину. На ній була до неподобства коротка спідниця а ноги за формою нагадують букву «О». Коли ми зрівнялися, і я звернула увагу на ноги, вони виявилися ідеально (!) рівними і вельми красивими, але на відстані такий злий жарт з нею зіграли «циркові» колготки у великих різнокольорових ромбах.

Якщо вам з нагоди потрібно бути елегантною, пам'ятайте, що елегантність мовчазна. Підбирати колготи для такого випадку потрібно не під взуття, а під сукню - різниця в кольорі повинна бути не більше одного тону. Тілесні колготи підійдуть практично до будь-якого варіанту одягу - відтінок вибирайте, орієнтуючись на шкіру рук, головне, не світліше. Пам'ятайте, що елегантний вигляд і голі ноги - це несумісні речі. Зараз навіть для спекотної погоди можна придбати тонкі колготки «на вихід».

Рекомендухємо переглянути відео: Як вибирати колготки?

Scroll To Top