Рекомендуємо прочитати

Пуховик - незамінний одяг взимку!

article2767.jpg

Пуховики - зручний, теплий, практичний і відносно недорогий верхній одяг для морозної зими. Пуховик поєднує в собі одночасно і зимове пальто, теплу шубу і непромокаючу куртку, що дуже практичні для наших, які останнім часом стали непередбачуваними, європейських зим. Сьогодні пуховик - популярний одяг серед усіх чоловіків і жінок різного віку.

Як обрати пуховик?
Для початку потрібно визначитися, які умови повинен підтримувати ваш пуховик: Ви його будете носити для спортивних прогулянок, або ж на роботу, навчання і т.д. Любителям спортивного стилю підійде коротка курточка-пуховик, замовити яку можна, відвідавши, наприклад, інтернет-магазин пуховиків. Якщо Ви хочете придбати собі надійне тепле пальто, тоді краще звертатися в магазини, де Ви зможете поміряти і гарненько розглянути пуховик. Вибір пуховика може бути безпосередньо пов'язаний з вашим смаком, ну, і, звичайно ж, з модними тенденціями. Жіночі пуховики сьогодні відрізняються великою різноманітністю, яке тільки може втілити фантазія.

Як обрати пуховик?

Відомі будинки моди вже давно почали випуск ексклюзивних моделей пуховиків. Їх можна подивитися на офіційних сайтах, наприклад: Gucci, Nuf-nuf (фінські), Мехх та інших виробників, які пропонують ексклюзивну модельну колекцію. Товари від цих виробників відрізняються особливим дизайном, але не завжди якістю, яке, щоправда, не відбивається на завищеною ціною. Тому, вибираючи собі пуховик відомих брендів, завжди звертайте увагу на якість!

Історія пуховиків
Історія пуховиків бере свій початок з Крайньої Півночі і з холодних морів. Саме там набув популярності ця теплий і легкий одяг. Використовуючи натуральний наповнювач з пуху водоплавних птахів - лебедя, гаги, качки або гусака - жителі північних районів не замерзали навіть у найлютіший 40-градусний мороз! Ці властивості пуховик отримує завдяки тому, що він затримує тепло, вироблене тілом, і не пропускає холод ззовні. А якщо ще додати непромокаємість і вітронепроникність тканини - виходить просто супер!

Історія пуховиків

Догляд за пуховиком
Те, що пуховики зовсім не можна прати, так як всі їх властивості повністю пропадуть - чистої води міф! Звичайно, пуховик потрібно прати якомога рідше і краще віддавати його в хімчистку. Однак, щадне прання і при температурі не вище 40 градусів пуховик все ж випрати можна. Після прання необхідно акуратно розтрусити весь виріб, щоб пух всередині розподілився рівномірно. Важливо, щоб після прання пуховик був негайно висушений, інакше пух і перо, які знаходяться всередині, можуть залишитися вологими і зацвісти, що загрожує неприємним запахом, від якого потім неможливо позбутися!

Догляд за пуховиком

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top