Рекомендуємо прочитати

5 доданків стильного успіху

article2629.jpg

Всім нам відомий примхливий характер і надзвичайна легковажність Її Величності Моди. Ця кокетка то закохується в авангард, то пестить неовінтаж, то дружить з природністю, то приймається живити схильність до яскравості і неону. За її уподобаннями не встежити, як не зупинити рух небесних світил або бурління морської стихії. І якщо ви бажаєте виглядати елегантно, то:

1. Не намагайтеся бути завжди в тренді. Не поспішайте нагнати моду, ніби вона якийсь минаючий транспорт, так само як не нехтуйте нею. Обов'язково радуйте себе кожен сезон парою-трійкою актуальних штучок, вибравши ті, які подобаються, добре сидять, зручні і гармонійно вписуються в гардероб.

2. Шануйте лише власний стиль. Не кланяйтеся перед дизайнерськими туалетами, які вигідно виглядають виключно на фотомоделях і представницях нобілітету. Пам'ятаючи про те, що багатьох геніальних кутюр'є спочатку бомонд вважав антистильними, не підкорятеся стадному почуттю, шукайте оригінальні, цікаві рішення.

5 доданків стильного успіху

3. Звертайте увагу на деталі. У пошуках власного шляху допоможуть не свіжі лукбуци і глянцеві журнали, а відомості про переваги вашої фігури, плюсах силуету, особливості кольору, будови обличчя. Адже не кожен зійшовший з подіуму наряд здатний поставити правильні акценти.

4. Віддавайте перевагу строгим моделям. Нехай саме вони, класичні, прості, монохромні, ляжуть в основу базового гардероба. А щоб традиційні варіанти не здавалися буденними і нудними, доповніть їх привабливими, вигадливими аксесуарами.

 5. Викиньте старі речі. Шкода, звичайно, розлучатися з перевіреними друзями, але необхідно. Вони захаращують шафи, створюють там безлад, мнуть обновки, не приносять користі і навіть шкідливі: їх так деколи хочеться натягнути на шкоду красі.

5 доданків стильного успіху

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top