Рекомендуємо прочитати

Як виділятися в офісі, не порушуючи дрес-код

article1868.jpg

Здається, кожна людина проводить більшу частину життя, розриваючись між думками "А раптом я не такий, як усі?" і "О боже, а раптом я такий же, як всі!". Працюючи в офісі, найчастіше, нам доводиться бути "такими, як усі" проти своєї волі, адже дрес-код вибираємо не ми. Однак, є способи виглядати елегантно і виділятися з натовпу, при цьому, не порушуючи дрес-код.

У всьому цьому безумовно є хороший момент: як правило (за рідкісним винятком), компанії не придумують дрес-код самі, вони "запозичають" його у когось. Саме тому ви майже завжди знаєте, чого чекати від офісних правил, наприклад, на новій роботі.

Дрібні деталі


З деталей і нюансів складається наш імідж. Дрібні, здавалося б, непомітні на перший погляд елементи нашого образу, насправді, грають вирішальну роль. Наприклад, манікюр. Дрес-код припускає, що бізнес-леді повинна мати доглянуті нігті нейтрального кольору. Але, це не означає, що вона не може зробити, наприклад, декупаж на нігтях — стильний і незвичайний дизайн нігтів, який буде в рамках дрес-коду і, в той же час, обов'язково буде помічений, адже руки ділової жінки завжди на виду. Або, припустимо, ви носите строгий діловий костюм, але ж ніхто не заважає прикрасити його незвичайної брошкою. Увага до деталей на тлі стандартного дрес-коду — нормальна властивість людської психіки. Пам'ятайте: чим однорідніше фон, тим вигідніше на ньому "зіграє" якийсь незвичайний нюанс.

Природна привабливість


Говорячи про імідж ділової жінки, ми забуваємо про те, що насправді найважливішими факторами, що відрізняють нас від інших, є природні зовнішні дані. Якщо у вас гарне волосся — ніякий дрес-код не зможе відняти у вас можливість демонструвати їх, якщо у вас прекрасна фігура, доглянута шкіра, витончена талія — корпоративні стандарти зовнішнього вигляду будуть просто фоном для вашої природної привабливості.

І на закінчення додамо: подумайте про те, що, можливо, для того щоб бути особливою, необов'язково чимось прикрашати себе, ймовірно, всі найцінніші прикраси вже дала вам природа.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

За статистикою, з винаходом телевізорів і комп'ютерів людина проводить сидячи в середньому близько дев'яти годин, на...
Якщо останнім часом ви почали помічати, що по приході в офіс починаєте чхати, сльозяться очі і стає важко дихати - не...
Хто з дівчат не мріє про чоловіка, за яким, як за кам'яною стіною? І одним з важливих цеглинок цієї стіни вважається,...
На жаль, безлічі сучасних жінок доводиться проводити більшу частину робочого часу в офісах. І практично всі вони...
Scroll To Top