Рекомендуємо прочитати

Тактика мирного і безтурботного життя з трудоголіком

article2327.jpg

Хто з дівчат не мріє про чоловіка, за яким, як за кам'яною стіною? І одним з важливих цеглинок цієї стіни вважається, звичайно ж, уміння заробляти гроші, причому стільки, щоб вистачило на все і відразу. Але з представниць прекрасної статі мало хто на перших порах думає про те, що гроші не приносять на блюдечку з блакитною облямівкою. Як правило, ті хто дуже і дуже наполегливо працює багато заробляють.

Молода жінка, яка розраховує на елементарне спілкування або хоча б на увагу зі своєю половинкою, в результаті змушена задовольнятися тими крихтами сил, які може витратити на неї до смерті втомлений чоловік, після виснажливої роботи. Йому ж, в свою чергу, хочеться лише просто відпочити, і подивитися, наприклад, телевізор.

У такому стані, по правді сказати, йому глибоко байдуже, яку обновку купила дружина або що трапилося з її кращою подругою. І навіть якщо вихованість чи почуття такту не дозволять йому відразу змусити дружину замовкнути, надмірне підтакування або ж відповіді невпопад дадуть зрозуміти дружині, що він думками зовсім далеко. Нерідко таку поведінку жінка трактує по-своєму: їй починає здаватися, що неувага і черствість з боку чоловіка - це ні що інше, як доказ його нелюбові. І ось уже дозрів привід для чергової сварки, яка, повторюючись із завидною регулярністю, може і зовсім стати причиною розриву ...

Так що ж робити?


Спробувати ненав'язливо змінити ситуацію або ж змиритися? Кожна жінка вирішує сама для себе.

Залізьте в його шкуру


Спробуйте себе уявити на його місці, тобто на місці людини, яка знаходиться в стресовому стані майже весь час через купу зобов'язань, які щодня висять на ньому. Він повинен на всі 100 викладатися на роботі, піклуватися про добробут сім'ї і ще робити дуже багато речей, об'єднаних ключовим словом «повинен». Тому дружина, намагаючись залучити чоловіка в рішення її дрібних особистих проблем, з якими їй під силу впоратися самій, ризикує стати для чоловіка з роботою чимось ідентичним.

Для різної інформації - свої вуха


Для розмов про фітнес-центрах, бутиках і зламані нігті краще знайти інших «вдячних» слухачів, наприклад, маму чи подруг.

В черговий раз зізнайтеся чоловікові в нескінченній любові, розкажіть йому про те, як ви сумуєте, коли його немає поруч і як ви цінуєте все те, що він робить на благо вашої родини. Якщо розмови про його роботу не викликають неадекватну реакцію, можна поцікавитися, над чим він зараз трудиться і як пройшов його день.

Ще один безпрограшний варіант - поговорити про те, що йому самому цікаво, наприклад, про футбол або про нову модель його улюбленої автомобільної марки (звичайно, в такому випадку краще бути хоч трохи обізнаною в цих тематиках, щоб не виглядати профаном цілковитим і бути трохи компетентним співрозмовником).

Насправді ви ж впевнені, що саме цей чоловік ваша половинка, і ви проживете разом до глибокої старості, тому не варто ображатися без приводу і дошкуляти його дрібними проблемами. Перестаньте дивитися крізь рожеві окуляри на життя. Визначтеся з тим, яким ви насправді хочете бачити своє сімейне життя - це не голлівудські фільми.

Створіть будинок, в який хочеться повертатися


Щоб у вашому сімейному гніздечку була завжди привітна атмосфера, необхідно подбати про деякі її безумовні складові:
- зробіть затишним свій будинок;
- зустрічайте з незмінною посмішкою на обличчі чоловіка з роботи;
- цінуєте проведені разом миті, і зробіть так, щоб улюблений розумів, що це для вас означає;
- створіть свій «банк позитивних емоцій», до якого увійдуть милі дрібнички-сувеніри, привезені з подорожей, фотографії, зроблені під - - час спільного відпочинку, і час від часу знову заряджайтеся позитивом переживаючи разом ці дивовижні миті;
- не бійтеся викликати на відвертість чоловіка і розпитувати його про те, що йому подобається, а що ні;
- заведіть правило обговорювати важливі для вас обох речі, кожен день протягом 10-15 хвилин;
- залишайтеся завжди цікавою чоловікові, знайдіть собі заняття, яке постійно буде тримати вас у тонусі і сприяти вашому розвитку. Повірте, коли у вас з'явиться справа для душі, часу на непотрібні образи і «діставання» чоловіка майже не залишиться;
- думайте про те, що цей (майже ідеальний, а як же інакше - не п'є, не б'є, не гуляє, заробляє гроші, щоб забезпечити сім'ю і дітей) чоловік вибрав вас, а не когось іншого. Тому він гідний вашої любові і обожнювання, вдячності і поваги.

А розуміння принципів існування гармонійної сім'ї допоможе вашому союзу бути міцним і непорушним, незважаючи на всі життєві перешкоди.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top