Рекомендуємо прочитати

Як часто можна займатися анальним сексом?

article1317.jpg

Зараз, коли люди перестали бути такими пуританами, про секс говорять багато і детально. Пари постійно пробують нові пози і намагаються урізноманітнити своє сексуальне життя. І якщо оральний секс зараз ні для кого не є новинкою, то ось з анальними сексом знайомі далеко не всі. Справа в тому, що багато дівчат боятися займатися такими сексуальними втіхами. Найчастіше так відбувається тому, що жінки недостатньо знають про анальний секс. Тому, коли чоловік пропонує своїй коханій зайнятися такими утіхами, жінка починає переживати, чи можна так часто займатися анальним сексом.

По-перше, варто відзначити, що ви можете часто займатися анальним сексом, якщо при цьому не відчуваєте ніякого дискомфорту. Пам'ятайте про те, що будь-яким видом сексу можна і потрібно займатися тільки за взаємним бажанням. Тому якщо ви не хочете займатися анальним сексом не тому що вас лякають відчуття або ж побоюючись можливості зараження небудь венеричною інфекцією, а просто тому, що вам зовсім не хочеться цього робити, то силувати себе не потрібно. В іншому ж випадку ви можете займатися анальним сексом коли забажаєте. Але, звичайно ж, якщо ви будете вибирати такі втіхи кожен день, то з'являється ймовірність того, що в наслідку почнуться проблеми зі сфінктером він постійно буде знаходитися в розслабленому стані, наслідком чого є нетримання калу. Але таке буває тільки в тому випадку, коли анальним сексом займаються щодня і не по одному разу.

Як часто можна займатися анальним сексом

Наскільки часто ви будете займатися анальним сексом, залежить також від ваших відчуттів. Якщо ви відчуваєте, що під час статевого акту вам боляче і дискомфортно, в задньому проході і довкола нього з'являються тріщинки і ранки, тоді з наступним подібним статевим актом краще почекати. Пам'ятайте про те, що не можна жертвувати своїм здоров'ям заради бажань молодої людини.

Ви повинні в першу чергу турбується про те, щоб з вашим тілом і організмом все було добре. Тому у випадку, коли ви помічаєте сильне роздратування і біль в задньому проході, спочатку потрібно залікувати всі ранки, причому, щоб вони не просто покрилися скориночкою, а повністю зарубцювалися. Під час наступного статевого акту, в процесі якого ви вирішите зайнятися анальним сексом, використовуйте побільше лубрикантів, щоб не травмувати шкіру.

Анальний секс і геморой


Багатьох цікавить, як часто анальним сексом можна займатися при геморої. У цьому випадку спочатку краще всього проконсультуватися з лікарем. Якщо він вважатиме це можливим, тоді іноді дозволяйте собі такий вид утіх. Але пам'ятайте про те, що при найменшому відчутті дискомфорту, болях і тому подібному відразу ж припиняйте статевий акт. Інакше у вас можуть початися ускладнення, які приведуть до неприємних наслідків.

Секс без страху


Багато жінок бояться займатися анальним сексом, оскільки, вони не відчувають приємних відчуттів. Часті статеві акти допоможуть вам позбавитися від таких страхів. Звичайно, в цьому немає нічого дивно, оскільки задній прохід потроху розтягнеться і ви вже не будете відчувати того дискомфорту і больових відчуттів, які випробовували при перших актах анального сексу. Тому якщо ви хочете швидше навчитися відчувати приємні відчуття від анального сексу, то можете займатися ним, коли вам того захочеться.

До речі, наостанок варто сказати про те, що дуже часто жінки не отримують задоволення від анального сексу через свій страх. У цьому немає нічого дивного, оскільки дівчата, начитавшись жахів в інтернеті і наслухавшись подруг, йдуть на анальний секс немов на страту. Вони немов приносять себе в жертву чоловікові і з самого початку налаштовуються на те, що буде боляче і погано, просто треба терпіти. Це неправильно! Ви не зобов'язані нічого терпіти, і якщо вже пішли на такий крок, то повинні отримати задоволення разом з чоловіком.

Секс без страху

Тому під час анального сексу пробуйте різні секс-пози і лубриканти, завжди говоріть про те, що відчуваєте і тоді ви зможете займатися анальним сексом часто і з задоволенням, а не перетворювати статевий акт в муки.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Scroll To Top