Рекомендуємо прочитати

Як самостійно зняти порчу

article2432.jpg

Багато хто вважає, що порча це або хвороба, або вигадка, або чаклунство. Що стосується вигадки, тут можна ще посперечатися. Існують деякі факти, які важко не прийняти. Адже навіть існує поняття порчі, описане в словнику Ожегова. Зокрема там-то і приведено таке поняття цього діяння, як хвороба, яка прямим чином виникла від чаклунства. Тому багато людей так бояться його, але все ж замислюються над тим, як самостійно зняти порчу. Хоча не у всіх це може так просто вийти.

Багато хто замислюється над тим, як самостійно зняти порчу

Такі діяння як порча або приворот можуть також трактуватися як просте самонавіювання. Це все залежить лише від емоційності, світогляду людини. Залежно від цих факторів і вибирається потрібний спосіб того, яким чином можна самостійно зняти чорне наведення. Варто зауважити, що такі чаклунські речі виникли ще з часів Стародавньої Русі, а то й раніше. Саме тоді-то і вельми сильно вірили у всілякі псування, пристріт, різноманітних чаклунів і т. д. Що вже говорити, адже наша історія людства, можна сказати, і побудована на чарівництві і чаклунстві. Тому і є докази у вигляді різних казок, байок та іншого.

Як самостійно зняти порчу

З традицій різних країн. У різних місцях свої способи, норми, традиції щодо зняття цього чорного діяння. У християн, наприклад, в давності, до прийняття християнства, існування магів, чарівників, чаклунів було такою ж нормою, як у нас зараз існування побутової, вже звичною для нас техніки. Саме тому древніми русинами було вигадано, організовано велику кількість способів позбавлення, прибрати самостійно порчу. Вони придумували для конкретного випадку своєрідні обереги. Так, наприклад, вагітним жінкам радилося носити на собі будь-яку червону стрічку, або червоний пояс. Стародавні греки навіть примудрялися носити з собою кісточку від незвичайної «Птахи», назва якої кажан.
А в Англії деякі люди, як і раніше, носять з собою перо павича, яке вважається найбільш надійним способом від псування.

Мета чорного діяння. Перш ніж починати робити які-небудь дії щодо зняття, потрібно бути повністю впевненим у тому, що на тебе дійсно її навели. Адже в більшості випадків виявляється, що в житті людини просто настала якась «чорна полоса», від якої і всі невдачі в твоєму житті. Просто, не дивно і швидко дізнатися наявність якого діяння на тобі можна за допомогою кільця. Провівши таким кільцем, або золотим, або срібним, по щоці, можна помітити лінії. Якщо лінії будуть темного відтінку (починаючи з сірого, до чорного), це означатиме, що на тебе хтось все ж навів порчу. А якщо світлого, або взагалі не видно жодних ліній, то можна зі спокійною душею жити і не хвилюватися далі. При пристріті, чи псуванні, людина відчуває себе так, немов важко, безсило хворий. При цьому «хвороба» може супроводжуватися запамороченням, або головними болями, а іноді і кровотечею з носа. При невеликих нездужання, можна сказати, що це простий пристріт.

Як самостійно зняти порчу

Приймаються термінові заходи. Простим методом зняття порчі може бути застосування різних трав, таких як кропива, або звіробій. Вони є найефективнішими серед інших трав, в плані зняття порчі. Необхідно заварювати ці трави, як окремо, так і разом. Таким відваром потрібно вмиватися вранці, відразу після пробудження і неодмінно перед тим, як ти підеш спати. Потрібно завжди носити з собою шпильку, ніс якої краще направляти вниз до землі, щоб все негативне, спрямоване на твою адресу, пішло під землю. Ніколи не бери чужих особистих речей, вони завжди носять енергетику людини, як погану, так і добру. Зокрема це стосується зубної щітки, гребінця, дзеркальця і подібного. Будь уважнішим над тим, що тебе оточує, навіть ненавмисні торкання до твого волосся сторонніми людьми, можуть призвести до впливу чорних сил.

Хорошим засобом, щоб зняти порчу буде використання простого воску.
Розтопивши його в будь-яій посуді, влий його над своєю головою в склянку з чистою водою (можна священної), або краще попроси це зробити людину, якій довіряєш. Давши охолонути йому, вийми і загорни в листок паперу. Опівночі цю масу потрібно закопати в землю, але тільки там де майже ніхто не ходить. У разі ж, коли самостійно не виходить позбутися цієї недуги, немає видимих поліпшень, краще просто сходити до церкви. Але обов'язково причаститися і розповісти про погане самопочуття священно служителю. Він завжди вислухає, спробує зрозуміти тебе і дасть потрібну пораду.

Як самостійно зняти порчу

Що ні якому разі не можна? Відповідь на це питання буде наступним, що ніколи не потрібно намагатися відповідним чином наводити чорне діяння на іншу людину. Навіть якщо ти впевнена в тому, що саме він навів на тебе магію. Не потрібно мстити. Адже може вийти так, що гірше може стати тільки тобі. Краще відгородитися від усіх максимально, не потрібно запрошувати додому нікого, ніяких гостей. Так як процес очищення передбачає цілковите усамітнення. Та й бувати в суспільстві поки зовсім не варто, побережіть свої сили, що залишилися. Одяг повинен мати більш темні відтінки, ніяких яскравих плям, щоб не привернути сторонні і без того зайві погляди. Ображатися, збирати злість, ненавидіти кривдника, «відправника» псування не слід. Краще пробачити йому це, так ти зможеш швидше впоратися з «недугом», та й це просто шкідливо для твого здоров'я.

Нехай ніхто і ніколи не зможе навести на тебе порчу. Нехай тебе будуть оточувати лише світлі і добрі люди.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви вирішили зайнятися магією, для початку спробуйте зрозуміти, навіщо це вам потрібно. Однією з головних пасток на...
Іноді навіть у самої скептично і ні в що не вірячої дівчини часом виникає думка про існування порчі, вроків. Але якщо все...
Якщо вас можна віднести до забобонних людей, то ви натрапили на потрібну статтю. Ми часто чуємо, що не можна дарувати...
Прокльонів існує стільки ж, скільки і видів проклинання, і напевно кожна людина, навіть яка не вважає себе...
Scroll To Top