Рекомендуємо прочитати

Психологія грошей

article1846.jpg

Психологія грошей, або чи розумно шукати багатство там, де його просто немає!

У грошей немає психології, уподобань, почуттів і емоцій ... Вони сліпі, німі і байдужі. Грошам абсолютно все одно, в чиїх руках вони виявляються. Вони не йдуть нікому назустріч. Гроші зосереджені в деяких місцях таким чином, що лише обмежене число людей отримують до них доступ. Доступ до великих грошей отримують ті, хто сам до них і попрямував.

Дрібні суми розосереджені повсюдно. Більшість людей, працюючи на роботах, мають доступ до цих невеликих грошей, іноді отримуючи їх на руки.

Великі ж гроші не знаходяться де попало. Вони накопичуються в якихось кластерах, доступ до яких мають лише обрані. Що це за кластери, і що це за обрані, і яке все це має відношення до психології грошей?

Лише зробивши певні дії в потрібному напрямку, деякі люди отримують доступ до сум грошей, про які більшість людей можуть лише мріяти. Всі пасивні шукачі щастя - це не обрані, це ті мільярди людей, які борються за дрібні гроші і які поняття не мають про те, де знаходяться ці кластери, як до них дістатися і як їх відкрити.

Вирішивши трохи підзаробити собі на життя, на шматок хліба, для підтримки штанів, що ми робимо? Влаштовуємося на роботу, працюємо в поті чола і, в кінці місяця отримуємо те, що, на думку інших, ми заслужили. Хоча ми якісь гроші і отримуємо, але про великі гроші мова, природно, не йде. Великі гроші є у того, завдяки кому ви змогли заробити малі гроші: у бізнесменів, підприємців, засновників бізнесів. Бізнес - це один з ключів, який відкриває один із кластерів, де водяться колосальні гроші.

Звичайно ж, деякі відомі топ-менеджери транснаціональних корпорацій також отримують доступ до величезних грошей, заробляючи мільйони. Вся справа в тому, що вони знаходяться на одній з вершин, яка перетинається з головними грошовими потоками.

Подивіться на будь-яку сферу життєдіяльності, і ви виявите, що ті, хто знаходяться на самій вершині успіху, мають прямий доступ до кластерів з грошима. Сотні тисяч боксерів у всьому світі борються між собою за маленький пиріг, за дележ дрібних грошей, які знаходяться в самому низу грошової піраміди. А хто знаходиться нагорі? Чемпіони світу, що заробляють за один бій стільки, скільки невдалі боксери і за 50 років не в змозі заробити.

Скільки заробляють тенісисти з 5-ї сотні, 10 сотні, 20? Всі їхні доходи можна скласти в невеликому портмоне. А що заробляють кращі в світі 3 тенісиста на сьогоднішній день? Ось вони безпосередньо беруть гроші з грошових кластерів, де вони водяться у величезних кількостях.

Можна багатство закликати в своє життя різними екзотичними способами, можна битися в істериці, можна молитися вдень і вночі про прихід грошей у своє життя, але, оскільки гроші байдужі і не мають серця, вони ніяк не відреагують на наші заклики. Їм абсолютно все одно - скільки людей розбагатіють, а скільки мільйонів нещасних помруть від голоду по всьому світу.

Успішні люди, які, свого часу, зрозуміли, що гроші до них самі ніколи не прийдуть, почали цілеспрямовано самі рухатися їм назустріч. Хтось створив успішний бізнес, хтось став кращим у своїй професії, хтось став видатним спортсменом, великим актором, артистом, інвестором ...

Всі ці люди зробили 2 необхідних дії в потрібному напрямку:
1) Щиро чогось захотіли.
2) З усією енергією і безглуздям кинулися назустріч своїй мрії.

Що вони робили на цьому шляху, скільки подолали труднощів і перешкод, скільки нагорнули помилок - тільки вони знають! Але найголовніше - вони спрямовувалися до своєї мрії, не дивлячись ні на що! Вони прагнули опинитися ближче до піку однієї з вершин, де і знаходяться основні грошові потоки.

Тільки активні дії здатні нас наблизити до кластерів з величезними сумами грошей, які абсолютно недосяжні і недосяжні для всіх слабовільних і пасивних шукачів дрібних грошей.

Як стати багатим?

Перший крок на шляху до грошових кластерам - це сильне бажання чогось досягти у своєму житті. Другий крок - певні дії в обраному напрямку, зусилля, які повинні багаторазово перевершувати зусилля інших людей, що рухаються в цьому ж напрямку.

Не варто надавати надмірне значення психології грошей, набагато важливіше знайти свій шлях, визначитися з життєвими цілями і кинутися у вир з головою, борючись з усіх сил за свою мрію до тих самих пір, поки вона не буде реалізована!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У нашому житті досить часто буває що людина працює, працює, а грошей у неї завжди немає. І куди вони діваються? Як крізь...
Ні для кого не секрет, що супер багаті люди сприймають гроші трохи інакше, ніж решта з нас. Грошей у них багато і вони не...
Кажуть, скільки не заробляй, все одно гроші буквально просочуються крізь пальці. Неправда! Це ми не вміємо раціонально...
Більшість сімейних конфліктів виникає на грунті грошей. Як цього уникнути? У ситуації, коли один з подружжя перебуває...
Scroll To Top