Рекомендуємо прочитати

Три поради, як змінити своє мислення про гроші

article1869.jpg

Ні для кого не секрет, що супер багаті люди сприймають гроші трохи інакше, ніж решта з нас. Грошей у них багато і вони не бояться їх витрачати. Нам, звичайно, легко говорити, що їх мислення багатства є побічним продуктом суми грошей, які вони мають. Але чи всі з них були багатими від народження?

Деякі з них вже народилися з такою забезпеченою долею, іншим же доводилося важкою працею добувати свої багатства, борючись з нескінченними невдачами.

Отже, 3 поради, які допоможуть вам змінити своє мислення про гроші так, що ви можете отримати більше.

1. Сприймайте гроші як інструмент, а не як результат.

Для багатьох з нас гроші розглядаються як результат. Ми використовуємо їх щоб оплачувати наші рахунки і для підтримки нашого способу життя, але рідко ми насправді думаємо про гроші як про інструмент. Це просто те, що ми повинні придбати в обмін на наш час і енергію. Для середньо статистичної людини заробляння грошей є грою з нульовою сумою.

Одне з найвідоміших відмінностей між мисленням багатого і звичайного середняка в тому, що перший просто не рахує гроші таким чином. Практично кожен успішний чоловік розглядає гроші не більше ніж як інструмент. Інструмент, який буде використаний не просто для придбання якихось повсякденних потреб, а для вкладення їх у щось вартісне, щоб мати потім з них дивіденди.

2. Зосередьтеся на процвітанні - не на боргах

Це сходить до основних принципів розвитку особистості. Зосередьтеся на вирішенні, а не проблемі. Багато людей застряють на тому, що постійно гасять якісь борги і рахунки. І все їхнє мислення про гроші зосереджено навколо цього питання.

Звичайно, це добре - оплачувати свої рахунки вчасно, але це відволікає вас від створення багатства. Якщо всі ваші думки спрямовані лише на те, що вам потрібно розплатитися з боргами, і якщо ви тільки й думаєте, що про борги, ви автоматично залучаєте борги у ваше життя. Перестаньте думати про це, нехай борги виплачуються, а енергію направте на процвітання і зростання.

3. Не зводьте гроші на п'єдестал.

Якщо ви росли в небагатій родині, то ви розробили кілька досить сильних негативних емоційних позицій, що стосуються грошей. Гроші завжди розглядаються вами як джерело стресу.

Гроші не повинні диктувати нам наш емоційний стан і визначатимемо нашу власну самооцінку. Найбагатші люди в світі скажуть вам: "Не дозволяйте грошам керувати вашими емоціями". Хоча це іноді легше сказати, ніж зробити, це дуже тверда порада.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Більшість сімейних конфліктів виникає на грунті грошей. Як цього уникнути? У ситуації, коли один з подружжя перебуває...
Кажуть, скільки не заробляй, все одно гроші буквально просочуються крізь пальці. Неправда! Це ми не вміємо раціонально...
У нашому житті досить часто буває що людина працює, працює, а грошей у неї завжди немає. І куди вони діваються? Як крізь...
У грошей немає психології, уподобань, почуттів і емоцій ... Вони сліпі, німі і байдужі. Грошам абсолютно все одно, в чиїх...
Scroll To Top