Рекомендуємо прочитати

Сексуальне домагання на роботі

article1429.jpg

Половину свого життя ми проводимо на роботі в оточенні одних і тих же людей. Звідси поняття сексуальні відносини і кар'єра, в загалі-то, нерозривні. Соціологи авторитетно заявляють — більше половини позашлюбних і сімейних зв'язків після 30-ти років зароджуються на роботі.

Іноді подружжям та інтимними партнерами стають колеги по професії, співробітники, виконавець, замовник і в цьому нічого дивного немає. Ми стерли відмінності між фізичною та розумовою працею, між жінкою та чоловіком і так до стиралися, що майже немає відмінностей. Об'єктом сексуальних домагань на роботі може стати і чоловік і жінка. Але жінки частіше піддаються сексуальним домаганням на роботі. На чолі приватних фірм в більшості своїй працюють молоді люди, не обтяжені моральними міркуваннями і розпалені почуттям влади.

Сексуальне домагання на роботі

У цивілізованих країнах жінка може розцінити настирливі чоловічі погляди, як сексуальне домагання і подає на це в суд. У нас же знаки уваги мають великий спектр. Це дотики, сексуальні розмови, непристойні жарти, прямі пропозиції вступити в інтимну близькість. Більшості жінок не приходить в голову подати в суд, так як вони розуміють, що буде важко довести факт сексуальних домагань.

Особини чоловічої статі чомусь упевнені, що жінка сама їх провокує і що вона завжди не проти. Чоловіки-колеги діють тонше, у них більше розуму. Ті допомагають в різних дрібних офісних негараздах, запрошують повечеряти або пообідати, пригощають морозивом, ласкаво торкаються до плечей, дарують подарунки, говорять компліменти. Якщо благодійником є начальник, він може призначити на престижну посаду, видати премію або підвищити зарплату, відправити підлеглу у відрядження. Сенс цих знаків уваги один, від вас очікується прихильна реакція. Доведеться відпрацьовувати аванси. І все залежить від вашого бажання залишитися працювати в цій фірмі, від темпераменту і характеру.

Звертайте увагу, що говорять колеги біля вашого робочого місця. Коли розмова має непристойне і сексуальне забарвлення, потрібно вибрати для себе шаблон поведінки. Якщо ви підтримаєте розмову, то це буде означати, що ви не проти заохотити залицяння і що ви жінка легковажна і вільна. Якщо ви різко припините хтиву балаканину, це дасть зрозуміти, що до вас краще не приставати і що ви стерво.

На Новий рік і на дні народження прийнято дарувати подарунки, і це нормально. Але будьте уважні, якщо начальники або чоловіки норовлять вам подарувати щось в інший час. У деяких ситуаціях і від дрібниці слід відмовитися. Ну а якщо ви хочете ризикнути, тоді приймайте подарунки, навіть найдорожчі.

Якщо ви вирішили, що кращим способом для кар'єри буде інтим з начальником, то можете приймати запрошення в ресторани, з подальшим бажанням залишитися з ним наодинці. В інших випадках на будь запрошення відповідайте негативно.

Сексуальне домагання на роботі

Хтось думає, що якщо дати відсіч комусь з колег або начальника, як потім працювати? Може робота стане каторгою, будуть косо дивитися? Від роботи потрібно отримувати задоволення, крім зарплати. Навіщо 5 днів на тиждень мучитися і ходити на роботу, як на війну? А може звільнитися і на новому місці жити по-новому? Але, наприклад, ви пішли з роботи. А де гарантія, що і на новому місці не виникнуть ці ж проблеми? Але звільняючись постійно, ви не придбаєте життєвого досвіду, необхідних навичок виживання.

Сірих мишок не чіпають. А значить ви помітна і яскрава жінка, це великий плюс. Але в кар'єрі не завжди буває гладко. Відомі сучасні бізнес-леді стикалися з різними проблемами, в тому числі і статевого характеру. Може бути, ці труднощі і допомогли їм знайти вихід в цих ситуаціях. Ви ж не складете ручки при перших проблисках хамства і непорядності. Адже ви ділова стерво.

Як підказує досвід, що демонстрація зубів всім тим, хто хоче вас з'їсти, змусить їх відстати і в кінці кінців, навчить поважати вас. Так що від вас багато залежить.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top