Рекомендуємо прочитати

Правила офісного сексу: що, де, коли

article1666.jpg

Чи можна отримати задоволення від важких вечірніх «перепрацювань» з еротичним ухилом і не нашкодити своїй репутації?

Де: меблевий хіт-парад

В офісі вам навряд чи вдасться відчути себе героїнею анекдоту, якої було шкода розлучатися з роялем і люстрою, тому що «поручик був такий витівник». Але кілька прийнятних варіантів таки знайдеться. Примітка: настійно не рекомендуємо займатися любов'ю прямо на підлозі, зрадницькі почервоніння і специфічні садна на колінах, ліктях і спині можуть вас видати. Врятувати ситуацію може шаль, хустку або палантин, кинуті на підлогу. Взимку, якщо не шкода, можна використовувати і шубу. Кладіть її підкладкою вниз, так щоб хутро стикався з голою шкірою - це пробуджує чуттєвість.

Класика: офісний стіл

Стіл в переговорній краще звичайного столу - навряд чи з нього в самий відповідальний момент на ноги партнерові почнуть падати лотки та папки з документами і більш травмонебезпечні предмети типу масивного діркопробивача або чорнильного приладу зі шматка граніту. Мінус - полірована поверхня може виявитися занадто гладкою, якщо на вас шовк. Відповідні пози: варіації на тему чоловік стоячи, жінка лежачи на столі, обличчям до чоловіка - як правило, висота стандартного офісного столу забезпечує оптимальний кут для максимально глибокого проникнення. Ще одна версія - чоловік стоячи, ззаду, жінка стоячи, до нього спиною (стіл використовується як опора). Також можна влаштуватися на краєчку столу сидячи і обхопити стоїть чоловіка руками і ногами.

Трохи екстриму: офісний стілець

Перш, ніж приступити до самого еротичного дійства, переконайтеся, що ваш офісний стілець (оптимально крутиться) розрахований на подвійне навантаження. Найдешевші, при виготовленні яких використовувався, в першу чергу, пластик, витримують вагу до 70 (!) Кілограмів, більш якісні, наприклад, крісла для керівника - до 120 або навіть до 250. Зазвичай більш міцні крісла легко «упізнати» по шкіряній оббивці, газ-патрону і хромованою, посиленою рамі. Відповідні секс-пози: сядьте до партнера на коліна - обличчям (якщо крісло широке, у вас все в порядку з розтяжкою, а у нього - з довжиною члена) або ж спиною (у всіх інших варіантах). Перед настання оргазму додайте до зворотно-поступальним рухам ще й рух по колу, завертівшись на стільці. Якщо у вас в офісі є кухня, що закривається на ключ, в якій є барні стільці, можна попрактикуватися в сексі в позиції стоячи - але у версії «лайт», що не вимагає спеціальної фізпідготовки і розряду з акробатики. Вихідна позиція: стілець біля стіни, жінка на самому краєчку стільця обхоплює ногами стоячого чоловіка.

Дорогий варіант: копір

Незважаючи на згадану монументальність, у цього недешевого агрегату досить тендітна пластикова кришка. Так що не рекомендуємо взгромождалісь на нього для активних дій, що б не показували у фільмах для дорослих. Хіба що в процесі підготовки - для розпалювання сексуального апетиту - можна ніжно притулитися грудьми до скла, щоб створити оригінальну листівку.

Шредер

Знищувач документів ніби створений для того, щоб заглушити всі нестандартні для офісу звуки. Порівняйте самі - середній рівень шуму від працюючого приладу складає від 60 до 65 дб. Якщо ви стогнете трішки тихіше, ніж Марія Шарапова (її особистий звуковий рекорд на корті - 100 дб, літак, що йде на зліт, набирає лише на 10 дб більше), то можна особливо не стримуватися.

Доступ до тіла

Виглядати так, як секретарка з порно-фільму, немає ніякої необхідності. У реальному житті діють зовсім інші правила. Одяг повинен приспускається (або підніматися) легким рухом руки, і також легко повертатися на місце. Однозначне «ні» - речам з натуральних, мнучихся тканин (льон, шовк), колготкам (панчохи набагато зручніші), бюстгальтерам, що застібається ззаду, спідницям-олівцям і сукням, сидячим як друга шкіра.

Техніка сексуальної безпеки

* В залежності від ступеня ощадливості керівництва компанії (чи орендодавця) у вашому офісі камери можуть бути відсутніми зовсім (але на цей варіант розраховувати не варто). Зазвичай камери все-таки є - ваше завдання обчислити «сліпу зону». Швидше за все, не проглядається ділянка, обзначение на плані як «запасний вихід».

* Ні в якому разі не пишіть своєму коханцеві гарячих електронних листів (особливо з робочою пошти) і повідомлень! Зайві докази вам ні до чого.

* Використаний презерватив комусь із вас двох доведеться зав'язати вузликом і покласти в кишеню. Викидати його можна тільки за межами офісної території! І навіть не намагайтеся втопити його в унітазі - він або спливе, або, якщо ви поклали в нього ще що-небудь важке, заб'є каналізацію.

* Гасіть світло, якщо на вікнах немає жалюзі.

* І найголовніше - спілкуйтеся з своїм коханцем так, ніби ніколи не займалася з ним сексом. Як би вам не хотілося поділитися враженнями та емоціями з подругами на роботі - не робіть цього. Навіть якщо вам не дуже сподобалося.

Аргументи і голі факти

* Кожна п'ята австралійка займалася сексом в офісі.
* 61% англійок вважають своїх колег сексуально привабливими і / або вже мали зв'язок на робочому місці.
* В Європі секс в офісі може стати причиною звільнення, особливо, якщо процес відбувався в робочий час.
* Для того, щоб знайти сексуального партнера в офісі потрібно 4 місяці. Поза офісу пошуки як правило розтягуються від 6 місяців до року.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Будь-які відносини між чоловіком і жінкою майже завжди припускають елемент флірту. Робочі взаємини знаходяться в...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Давайте поговоримо про деякі тонкощі, які здатні урізноманітнити наше сексуальне життя з коханою людиною і про те, до...
Scroll To Top