Рекомендуємо прочитати

Як жінці домогтися успіху на роботі

article1735.jpg

Чому жінки не завжди так швидко просуваються по кар'єрних сходах, як чоловіки? Через те, що жінки або соромляться, або недооцінюють себе? Сьогодні розмова про це і про те, як перестати бути надмірно суворої до себе.

Жінка через небажання лізти і "розштовхувати" всіх на своєму шляху дуже часто просто робить свою справу і не намагається пробитися нагору. Але не всім це важливо. Як правило, жінці важливіше те, що вона робить, ніж те, яке місце вона займає.

Чоловіку, навпаки - важливе постійне змагання, "вгору і тільки вгору", тому вони і женуться за написами на візитці. І тому частіше вони більш напористо роблять кар'єру.

Прямо зараз задайте собі питання: що вам насправді цікаво у вашій роботі - суть, справа, якою ви займаєтеся, статус, гроші?

У мене є такий приклад: молода жінка фактично обіймала посаду секретаря, тим не менш виконувала багато дуже важливих функції в компанії. Вона стежила за розкладом директора, організовувала зустрічі, і, по суті, весь офіс не міг без неї обійтися. У якийсь момент її керівник помітив, що вона стала сумною, як ніби у неї щось трапилося або вона була чимось не задоволена. Добре, що директор був адекватним, він у неї поцікавився, що трапилася, чим вона не задоволена. Через якийсь час вона зізналася: "Мені дуже подобається робота в цій компанії, але посада на візитці - секретар - мене засмучує. Я навіть іноді соромлюся візитку своїм друзям дати". У підсумку він дав їй посаду - щось типу заступника генерального директора із збереженням колишнього функціоналу. І одразу все стало на свої місця.

Дуже важливо зрозуміти, що вам важливо і потрібно в роботі. Чи дійсно потрібен статус? І для чого вам потрібен? Іноді чесна розмова з керівником про те, що ви хочете, дуже добре працює. Так, можуть бути такі, хто скаже: "Сиди на місці і нікуди не рипайся". Тоді міняйте роботу. Але багато хто цього дуже бояться. Я чую багато різних історій, коли жінки змінювали роботу і життя в них ставала відразу на порядок краще. І вони потім сміялися: "Уявляєш, я боялася змінити роботу. Слава Богу, що я це зробила зараз, а не через п'ять років".

Для жінки дуже важко зробити самий перший крок, тому що вони приростають до компанії. Крім того, що вони виконують свою роботу, вони ще обростають зв'язками в цьому просторі, звикають до комфорту і атмосфери в колективі. Жінці поміняти це місце набагато складніше, ніж чоловікові.

Яка функція жінки в колективі? Жінка створює простір і комфорт! Відносини між людьми, взаємозв'язку. Якщо зайти в будь-який офіс, то можна відразу визначити, працюють в ньому жінки або тільки чоловіки.

Однак з таким же успіхом жінка може створити свій простір в будь-якому місці, де б вона не перебувала. Будь то в цьому ж офісі або у себе вдома, або в іншому офісі, на іншій роботі. У кожному місці можна створити той простір, в якому буде комфортно. Розуміючи це, жінки дуже часто вирішуються і йдуть в інший офіс або в інший відділ. Адже ті люди, з якими дуже подобається спілкуватися, в підсумку теж притягнуться в цей простір.

Жінці в принципі не потрібно з чимось боротися, не потрібно використовувати чоловічий метод досягнення мети і отримання того, чого ти хочеш. Якщо ти розумієш, що тут у тебе не виходить таким способом, ти завжди можеш в іншому місці створити для себе цей же простір і зробити щось інше. Не обов'язково битися чолом об зачинені двері, може бути, варто відійти в сторону. Може бути, поруч ще одні двері є і вона вже відкрита?

Одна жінка довго не хотіла міняти роботу, хоча у неї була ідея власного бізнесу. Вона думала: "А як же я перестану кожен день спілкуватися з цими людьми, вони ж такі класні, такі заряджаючі атмосферою". І тоді ми з нею стали розкладати по поличках. Я попросила її представити дві ситуації з майбутнім через 5-10 років. Як вона себе бачить - на колишній роботі або вже у своїй справі? Що цікавіше? Вона подумала і вибрала, звичайно, свою справу. І ми подумали, як можна не припиняти спілкування з цими людьми. І в її голові, нарешті, усе поєдналося. Більш того, з одними з колишніх колег вона встановила партнерські відносини, з іншими вона почала спілкуватися як з друзями. І вийшло, що всю цю компанію вона "перенесла" у своє життя.

Але кажуть, що є кілька правил для працюючої жінки:
- Працювати не більше 4 годин на день, інакше жінка не буде встигати виконувати свої основні обов'язки - бути красивою і піклуватися про сім'ю.
- Працювати в колективі, де комфортно спілкуватися, де це вітається і дозволено (в деяких офісах за балаканину в робочий час сильно лають).
- Жінка повинна відчувати, що допомагає і виконує своє призначення.

Ви можете додати своє правило, адже це ваша гра. І абсолютно будь-яка жінка може знайти справу свого життя. Але це вже інша історія ...

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top