Рекомендуємо прочитати

Як генерувати проривні бізнес ідеї

article1734.jpg

Часто хочеться просто закрити очі і летіти в цьому візку по рейках то падаючи, то підлітаючи до небес. Особливо важко, коли ви летите вниз. Коли банківський рахунок практично порожній, співробітники чекають зарплати, партнери оплати рахунків. У такі моменти хочеться від усіх сховатися, як черепаха в панцир.

І це помилка. Багато досвідчених підприємців кажуть, що не варто в такі моменти ховатись в себе. Як тільки криза постукала у двері, відкрийтесь і зверніться до інших. І ось вам три поради, як краще це зробити.

1. Не вішайте ніс

Щоб не трапилося, не опускайте руки. Не впадайте у відчай. Залишайтеся впевненим капітаном свого бізнесу. Капітаном з високо піднятою головою і гордою поставою. Капітаном, який точно знає, куди і коли він виведе свій корабель з шторму.

Залишаючись впевненим у собі лідером, ви вселяєте впевненість у свою команду, в партнерів. Не втрачаючи надію, не хапаючись за голову, ви вселяєте оптимізм всім навколо. І всі вірять в успіх. А якщо є така впевненість, то результат не змусить себе довго чекати.

Яке б тяжке становище не було, не переставайте розвиватися. Ідіть назустріч співробітникам, клієнтам, партнерам. Спілкуйтеся з ними відверто. Вивчайте нові пропозиції і нові ідеї. Швидше за все, ви тут же знайдете ту людину і ту ідею, які виведуть вас нагору.

2. Робіть перерву на "каву"

Правда в тому, що ви ніколи не знаєте, де знайдете рішення проблем. Де ви знайдете ту родзинку, яка дозволить вам підкорити нові вершини. І, як показує практика, це "де" в переважній більшості не офіс.

Часто нові горизонти відкриваються під час банального перерви на каву. За чашкою запашної кави з чізкейк не мудро придумати щось проривне для бізнесу. З одного боку, це нелогічно. Але з іншого, це правда життя.

Інший варіант — різні виставки та конференції. Причому зовсім не обов'язково по вашій темі. Наприклад, одна меблева компанія знайшла свою фішку на високотехнологічній конференції виробників електроніки. І завдяки цій знахідці вона не те що врятувалася від банкрутства, а по істині вийшла на новий виток розвитку.

3. Виходьте в люди

Світ вас не буде чекати. І сидіння в офісі не є хорошою стратегією для пошуку нових бізнес-напрямків, ніш і тенденцій. Вийдіть і озирніться. Подивіться, що відбувається навколо. Погляньте на інші галузі, встигніть вчасно помітити тренди. Зробити це, постійно сидячи в офісі, неможливо.

Як це працює на практиці? Дуже добре працює. Всі ми знаємо той бум, який викликали на ринку iPhone і iPad. Але подивіться на ринок аксесуарів. Він росте такими ж темпами, якщо не ще більшими. І вершки знімає тут той, хто вчасно розгледів новий тренд.

Словом, ваше завдання — знайти осяяння. І цей процес практично не сумісний з ламанням голови, сидячи в чотирьох стінах кабінету. Мало того, це не тільки спосіб вивести бізнес на новий рівень або вийти з кризи, але і почати нову справу. Як?

Ось вам приклад з ринку електроніки. Ще кілька десятків років тому для випуску різних гаджетів потрібний величезний бюджет і цілий завод, де все буде вироблятися. Чи багато хто могли почати такий бізнес?

Зараз же все інакше. Досить придумати класний гаджет, намалювавши його на серветці, що часто буває. Після підготувати його креслення і характеристики. Інше за вас зроблять китайці. Вам же достатньо мати невелику фірму, яка займатиметься тільки проектуванням. І головне тут — ідея.

А де приходять найкращі ідеї, якщо не в обідню перерву?

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На жаль, безлічі сучасних жінок доводиться проводити більшу частину робочого часу в офісах. І практично всі вони...
Якщо останнім часом ви почали помічати, що по приході в офіс починаєте чхати, сльозяться очі і стає важко дихати - не...
Сьогодні поговоримо про те, як приготувати корисні перекуси, щоб брати їх з собою в офіс. Для чого потрібні перекус?...
Здається, кожна людина проводить більшу частину життя, розриваючись між думками "А раптом я не такий, як усі?" і...
Scroll To Top