Рекомендуємо прочитати

Навіщо чоловікам «продажна» любов?

article3251.jpg

«Що йому ще потрібно?» - Нечутний вигук, що доноситься час від часу то з однієї спальні, то з іншої. Навіть якщо відносини всередині усталеної пари хороші, чоловік час від часу все ж поглядає «наліво». Так, може, чоловіки пояснять, чому таке триває із століття в століття?

Перша і основна причина: почуття почуттями, а секс - це зовсім інше! Така точка зору чоловіків багато що пояснює. Звичайно, НЕ виправдовує, але хоч щось стає ясно. Більш того, бувають випадки, коли, відчуваючи певне бажання і не отримавши від дружини якоїсь ласки зі зрозумілих причин, чоловік більше не турбує її. Навіщо йому це робити, якщо тут недалеко буде все правильно, швидко і недорого - лише заплати. Багато чоловіків щиро вважають, що подібні зустрічі - зовсім не зрада, просто «мила, я не хотів тебе будити».

Наступна обставина, що спонукає чоловіка звернутися до послуг незнайомої професіоналки - невміння. Простіше кажучи, щоб не вдарити в бруд обличчям перед коханою дівчиною. Він вважає за краще спочатку навчитися хоч чому-небудь з незнайомою жінкою, яку, можливо, ніколи більше не побажає і не побачить, чим червоніти і ніяковіти в ліжку з тією, думкою якої він дуже дорожить. З точки зору тієї коханої дівчини така причина - повна дурість. А ось майбутній чоловік так не вважає.

Ну, і ще одна причина тепер уже постійних зустрічей з дівчатками за викликом - звичка і данина моді. Під таку категорію ловеласів підходять забезпечені чоловіки, яким простіше витратити деяку суму грошей таким чином, ніж закохуватися, заводити якісь стосунки, утримувати жінку і потім розлучатися. За великим рахунком, такі чоловіки або закінчені циніки, або за подібною бравадою приховують свої сексуальні бажання і комплекси.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чому чоловіки знімають повій? Що штовхає чоловіків на секс з повією. Над цим питанням замислюються як чоловіки, так і...
Якщо у стосунках чоловіка і жінки відсутній секс або ж він не регулярний, то стосунки перетворюються на низку...
Секс, як відомо, рушійна сила продовження нашого роду. Однак тільки лише продовженню роду служить секс, або у нього...
Секс відмінні ліки від нездужань і хвороб. Інтимний контакт може чудово впоратися з головним болем, простудними і...
Scroll To Top