Рекомендуємо прочитати

Секс без любові: всі тонкощі

article3246.jpg

Секс, як відомо, рушійна сила продовження нашого роду. Однак тільки лише продовженню роду служить секс, або у нього безліч інших призначень? А як же кохання? Адже саме любов відрізняє нас, людей (в сукупності з іншими ознаками), від представників тваринного світу (хоча це часто заперечується багатьма вченими).

Любов - це одне з виразів інстинкту продовження роду, і, здавалося б, вона повинна завжди супроводжуватися сексом, і навпаки. Тим не менш, ми всі знаємо, що це умова зовсім не обов'язково, тобто в житті існує як любов без сексу, так і секс без любові. Для чого ж нам потрібен секс без любові, і які переваги та недоліки такого проведення часу і способу життя?

Почнемо з переваг. Уявіть собі ситуацію. Ви познайомилися з цікавою молодою людиною. Він вам подобається, однак це ще не можна назвати любов'ю. Вам приємно знаходитися в його суспільстві, він дотепний, веселий, він готовий у будь-яку хвилину прийти вам на допомогу у важкій ситуації. Крім того, він гарний собою.

Волею-неволею ви починаєте уявляти, яким він може бути в ліжку. Сексу у вас не було досить давно. І ось, ситуація складається так, що треба зважитися на щось: зберегти з ним лише дружні стосунки або ж перейти цю грань? Бажання бере гору, і ви проводите з ним ніч кохання.

Адже ви хотіли цього так само, як і він, чи не так? Любові немає, є лише симпатія. Звичайно, займатися сексом з людиною, яку ви любите, це зовсім інше - пристрасть, ніжність, захоплення. Однак хіба вам погано було з вашим другом, який так само, як і ви, бажав сексу?

Інша справа, чи залишитеся ви після цього друзями, чи зав'яжуться між вами більш ніжні стосунки або ви перестанете спілкуватися, соромлячись свого вчинку. Все залежить тільки від вас.

Негативний момент в даній ситуації - такий секс може зруйнувати вашу дружбу. Позитивний момент - ви отримали те, що хотіли, не зв'язуючи себе якими б то не було зобов'язаннями.

Крім того, секс - прекрасний засіб для розрядки. Довго стримуватись шкідливо для здоров'я, тому медики рекомендують для підняття тонусу регулярні заняття сексом. Навіть якщо це секс без любові.

Раніше люди одружувалися, займалися сексом і народжували дітей, не піклуючись про наявність почуттів. Шлюби з розрахунку в наш час вважаються найміцнішими шлюбами, а будь-який шлюб передбачає собою періодичні заняття сексом.

Крім того, і в наші дні є місця на нашій планеті, де любов не є пріоритетом для вступу в шлюб і, як наслідок, для заняття сексом. Головний пріоритет для таких сімей - продовження роду.

У сексу у відсутності любові є і негативні сторони. Любов - почуття, яке окрилює людину, робить її краще, чистіше і одухотворенішим. Секс з коханою людиною набагато приємніше ніж з тим, до кого не відчуваєш подібних почуттів.

Секс же без любові робить нас обділеними в емоційному плані. Під час і після такого сексу ми відчуваємо, що нам чогось не вистачає. Іноді навіть залишається неприємний осад на душі. Крім того, як уже вказувалося, секс без любові може зруйнувати дружбу - після інтимних стосунків з одним ми інколи не знаємо, як далі поводитися з цією людиною. Начебто дружба залишилася, але це вже не те, що було між вами раніше.

Секс без любові також часом служить нам як засіб для досягнення будь-яких приватних інтересів, часто суперечать порядності, а часом і закону. 

Проте, секс без любові має право на існування. Однак я раджу вам займатися сексом саме по любові (по можливості, звичайно). Любіть, будьте коханими і займайтеся ЛЮБОВ'Ю!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
«Що йому ще потрібно?» - Нечутний вигук, що доноситься час від часу то з однієї спальні, то з іншої. Навіть якщо...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Scroll To Top