Рекомендуємо прочитати

Кілька порад, як користуватися успіхом у чоловіків

article2006.jpg

Аж ніяк не завжди тільки лише зовнішній вигляд визначає, чи будете ви популярні і успішні серед представників сильної статі. Набагато важливіше те, як ви себе піднесете, чи вдасться вам підкреслити всі свої достоїнства. Нижче наведено кілька порад, як користуватися успіхом і популярністю у чоловіків.

1. Перш за все, обов'язок будь-якої жінки - це бути доглянутою. Зовсім не має значення, якого розміру у вас груди або наскільки довгі ваші нігті. Доглядати і стежити за собою необхідно постійно. Шкіра повинна бути здоровою і сяючою, макіяж - природним, одяг - чистим та охайним, а волосся - чистими. Чоловіків притягує жіночність і доглянутість, в незалежності від того, що ви про себе думаєте. І якщо ви будете виглядати чудово, то це явно не пройде непоміченим.

2. Будьте якомога активніші. Не треба сидіти вдома на дивані - це час можна витратити з більшою користю на розвиток в духовному і фізичному плані. Почніть займатися танцями, запишіться на заняття в спортзал, сходіть на курси з іноземної мови чи кулінарії - словом, спробуйте якомога більше різних сфер діяльності. З усього перепробуваного ви, рано чи пізно, знайдете заняття яке прийде вам по душі, якому зможете віддаватися повністю. І повірте, людина, яка вміє повністю захопитися чим-небудь, завжди викликає захоплення оточуючих. Тільки без зайвого фанатизму - скрізь слід знати міру. Чоловіки не люблять тих, у кого немає нічого за зовнішністю, вони цінують в жінці прагнення розвиватися.

3. Читайте як можна більше. Книги та журнали, як відомо, це джерело знань, про які ви навіть не здогадуєтеся. Будь-яка інформація, коли-небудь прочитана вами, відкладається у вашій підсвідомості у вигляді корисного і важливого досвіду, і може спливти в потрібний момент по життю. Не треба думати, що читання це даремна трата часу. Читайте як можна більше різної літератури - художньої, наукової, публіцистичної. Запевняємо вас, ваші зусилля не пройдуть дарма, і навіть через пару років ви усвідомлюєте, наскільки цінним і великим ви володієте багажем знань.

4. Намагайтеся бути легкими і відкритими в спілкуванні. Не вивалюйте на чоловіка свої проблеми, максимум - спокійно і без скарг попросіть у нього поради. Але, бувають моменти, коли хочеться поплакатися, однак важливо при цьому уміти взяти себе в руки. Посміхайтеся якомога частіше - чимало чоловіків закохалися саме в жіночу гарну посмішку. Жінці, яка заряджена позитивною енергією, куди більше шансів сподобатися чоловікові. Якщо ви завжди ходите з незадоволеним чи похмурим виглядом, то навряд чи ви зуміє залучити до себе багато уваги з боку чоловіків. При цьому не плутайте щиру доброзичливість з безпричинною і безглуздою усмішкою. Вам потрібно посміхатися не тільки губами, але і своєю душею.

5. Відпрацюйте ходу - вона повинна бути граціозною і красивою. Не сутультеся, не опускайте головуне і не намагайтеся тікати. Кожному чоловікові приємно дивитися на дівчину, яка йде легко і повітряно, немов ширяючи над землею. Попрацюйте над своїми поставою і стегнами, виробіть красиву ходу - це нескладно, однак вельми важливо.

6. Більшість чоловіків відзначають те, що їм завжди подобаються ті жінки, у яких в очах є вогники, якісь «бісики». І тут справа не в будові очей. Складно виразно сказати, що є в тому погляді, який приваблює нас і що відсутнє в тому, який здається тухлим і неживим. Але пам'ятайте, що очі - це дзеркало вашої душі. І не забувайте бути життєрадісні, енергійні та впевнені в собі - тоді і у вас будуть очі що ваблять чоловіків.

7. Вмійте як розповідати, так і слухати. Важливо як бути гарною слухачкою, яка завжди зуміє вислухати і підтримати, так і хорошою оповідачкою, яка вміє зацікавити обраноїю темою і підтримати розмову. Вам потрібно стати опорою і невидимої підтримкою вашому партнерові, будучи при цьому розумною і кмітливою, щоб йому ніколи не було з вами нудно.

8. Вмійте красиво і стильно одягатися. Дуже широко поширений міф, що чоловікові все одно, у що одягнена жінка, якщо вона його вже зуміла зацікавити. Вибирайте одяг так, щоб максимально підкреслити всі свої достоїнства, щоб знайти те, що буде виділяти вас серед інших жінок, при цьому не бійтеся експериментувати і змінюватися. Пробуйте поєднувати різні стилі, намагаючись залишатися непередбачуваною і при цьому дуже елегантною.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кращі поради для дівчат і жінок...
Ці 20 способів можна застосовувати не тільки до початку відносин, але навіть і після весілля, щоб зміцнювати відносини з...
Зацікавлений погляд - це як одкровення з іншою людиною: "Ти мені подобаєшся, подивися і ти на мене!" Якось на...
Кожна жінка хоче подобатися чоловікам. Для когось це дія не становить особливих труднощів. Однак, деякі пані не знають,...
Scroll To Top