Рекомендуємо прочитати

Як подобатися чоловікам

article2539.jpg

Кожна жінка хоче подобатися чоловікам. Для когось це дія не становить особливих труднощів. Однак, деякі пані не знають, як зупинити на себе погляд протилежної статі. При цьому дуже важлива ваша кінцева мета залучення об'єкта: просто флірт або які-небудь відносини. Єдине, що з впевненістю можна сказати, вміння спокушати і зваблювати воістину велике мистецтво. Безумовно, воно вимагає певних знань і навичок. Допоможуть освоїти тактику завовання уваги чоловічого населення кілька простих рекомендацій із серії «Як подобатися чоловікам»:

Позбавтеся від установок і полюбите чоловіків
Як не дивно, але багато пані зациклилися на думці, що «Всі чоловіки ...». Така думка здатна повністю зруйнувати ваші чари чарівності. Справа в тому, що сильна стать прекрасно відчуває негатив з боку дами. І такі установки, як «всі хочуть одного» і багато інших, впливають негативно на вашу ауру. Тому негайно забудьте про загальних шаблонах і стандартах.
А от позбутися від любовної залежності не просто, а іноді це потрібно.

Похвала
Для того щоб налаштуватися на позитивний лад, а також знайти гармонію у відносинах з сильною статтю, необхідно провести ряд простих вправ. Найголовніше і доступне - похвала кожного представника сильної статі. Коли ви йдете по вулиці, робіть компліменти чоловікові, природно не вголос, а «про себе». Позначте, який у нього гарний вираз обличчя, або яка чудова кепка. У кожному перехожому намагайтеся знайти позитивні і привабливі якості. Ця вправа допоможе стати позитивною у ставленні до чоловічого населенню, а також налаштує на правильну хвилю подій.

Простота
Це найцінніша якість в житті і саме вона найбільше подобається чоловікам. Не потрібно влаштовувати, наприклад, з вибору продуктів справжній театр маски-шоу. Чи не ускладнюйте звичайні явища. Вирішіть для себе, що важливіше: реалізація завдання, щодо якого предмета, або ваші відносини з чоловіком. І найголовніше, всі труднощі сприймайте з легкістю. Не створюйте трагедій.

Посмішка
Як подобатися чоловікам? Посміхайтеся! Це найголовніший козир привертання уваги. Серйозні дівчата, з постійним похмурим виразом обличчя відштовхують чоловіків. Та й взагалі всіх і все! А невимушений, легкий, «іскристий» сміх здатний зачарувати чоловіка.

Жіночність
Запам'ятайте, що сильна жінка, здатна «зупинити коня на ходу», найчастіше, відштовхує чоловіків. Сильна стать воліє захищати свою супутницю, а не змагатися з нею. Крихкість, ніжність, жіночність - ось ваша головна характеристика. Що стосується зовнішності, то постарайтеся виглядати природною, не потрібно наносити тонну косметики.

Приймайте знаки уваги
Навіть якщо ви самі в змозі зробити каву, або відкрити дверцята машини, або сходити в магазин, все одно не відмовляйтеся від допомоги чоловіка. Приймайте всі знаки уваги. Навіть самі повсякденні і невимушені дії повинні бути помічені і віддячені похвалою. Чоловіки це дуже цінують.

Фліртуйте
Навчіться фліртувати. Тільки не перестарайтеся. Чоловіки дуже відчувають награність дій. Просто невимушено пограйте волоссям, постукайте туфелькою, «постріляйте» очима. Так ви зможете сподобатися чоловікові.

Будьте відкритою
Постарайтеся відкрити світові себе. Це зовсім не означає, що ви повністю повинні показати всі свої достоїнства. Просто невимушено продемонструйте витонченість натури, свій шарм. Покажіть, що всередині вас живе фея, яка здатна зачарувати сильна стать.

Бажання
Запам'ятайте, що жінки, які слідують шаблоном «хорошої дівчинки», нічого не вимагають, і з жадібною любов'ю дивляться в очі чоловіка, найчастіше, швидко набридають. Чоловікам подобаються жінки, які думають про себе, стежать за своєю зовнішністю. Та й до того ж дівчина з бажаннями і мріями, виглядає набагато привабливіше в очах чоловіка, ніж дама «зомбована» любов'ю.

Інтелект
Чоловікам подобаються дівчата, з якими можна поговорити на будь-які теми. Намагайтеся показати свій інтелект. Але все в міру! Не потрібно бути ходячою енциклопедією!

І наостанок, будьте природною! Не потрібно влаштовувати маскарад у своїй поведінці. Чоловіки дуже цінують якість «натуральності».

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top