Рекомендуємо прочитати

Як закохати в себе чоловіка?

article2783.jpg

Ці 20 способів можна застосовувати не тільки до початку відносин, але навіть і після весілля, щоб зміцнювати відносини з обранцем.

Отже, 20 способів закохати в себе чоловіка.

1. Ваш захисник
Дозвольте обранцеві бути вашим захисником і ангелом-охоронцем. Будь-який чоловік хоче бути героєм для коханої. Тому дозвольте собі хвилини слабкості і будьте тендітною та потребуючою допомоги жінкою. Дозволяйте йому піклуватися про вас і не забувайте про слова подяки і любові в його бік. Важливо не переборщити з емоціями. Не варто скаржитися на життя, адже це може викликати неприязнь.

2. Ваш помічник
Просіть коханого час від часу про допомогу. Наприклад, якщо він повісить вам поличку або картину в кімнаті, полагодить кран це дозволить відчути його потрібним і корисним для вас. Не забувайте красиво подякувати йму, але й не варто занадто багато від нього вимагати.

3. Його думка
Не забувайте цікавитися думкою чоловіка з приводу чогось. Якщо ви купуєте щось в магазині або відправляєтеся в подорож запитаєте, що думає про це коханий.

4. Жіночність
Носіть жіночний, сексуальний одяг, яка підкреслить вашу ніжність і спокусливість. Це дуже важливо, адже чоловік буде завжди в захваті від вас.

5. Його речі
Якщо у вас вже серйозні відносини, спробуйте дома одягати речі коханого. Це стосується футболок або сорочок, які можуть виглядати на вас досить сексуально, і це сподобається чоловікові.

6 . Його свобода

Цінуйте особистий час і простір коханого. Всі чоловіки, навіть після весілля, хочуть залишатися вільними і розпоряджатися своїм часом самі. Тому, постарайтеся не обмежувати його простір. Краще просто довіряйте, і він буде вдячний за це.

7 . Ваш особистий час
Приділяйте час для своїх занять і не попереджайте про всі дрібниці обранця. Не варто говорити коханому про кожне ваш крок, адже тоді він буде впевнений, що ви під контролем, і заспокоїться (так би мовити, втратить певний інтерес).

8. Майбутнє
Переконайте обранця, що вашою метою не є відразу весілля і діти (навіть якщо це дійсно так) це може налякати. Якщо ви покажете, що ще не готові до серйозних стосунків, швидше за все, вони самі по собі прискоряться.

9. Зміни
Не бійтеся змінюватися. Знаходьте нові захоплення та інтереси. Також міняйте стиль, зачіски, гардероб. Нехай ваш коханий думає, що ви різнобічна особистість.

10. Його особисте життя
Не варто наполегливо випитувати у коханого про його минулі любовні романи. Не потрібно читати його смс-листування, контролювати кожний дзвінок. Постарайтеся не заводити подібних тем, тоді і вам буде набагато спокійніше.

11. Його самооцінка
Допоможіть йому підвищити самооцінку. Навіть якщо чоловік виглядає впевненим і надійним, у нього завжди можуть бути внутрішні страхи та комплекси. Кому, як не вам, розвіяти їх? Особливо від слів коханої чоловік забуде про свої вигадані проблеми. Але пам'ятайте: не знижуйте при цьому свою самооцінку.

12. Позитив
Завжди намагайтеся дарувати радість і відмінний настрій. Ваш коханий оцінить це, навіть якщо у нього будуть проблеми на роботі і стресові ситуації.

13. Спілкування
Важливо, щоб ви були комунікабельні в колі його знайомих, друзів, родичів. Це приверне увагу інших і чоловік буде пишатися вами.

14. Його друзі
Вам потрібно сподобатися його друзям. Якщо ви привернете їхню увагу і вони будуть про вас говорити це вже успіх. Що може краще підштовхнути чоловіка до відносин, як не його друзі?

15. Ваші таланти
Покажіть коханому свої творчі здібності, якими ви володієте. Якщо ви малюєте, подаруйте йому щось з ваших робіт. Якщо ви займаєтеся музикою або співом, запросіть його на вашу репетицію або виступ. Це підштовхне його до потрібних дій.

16. Інтелектуальні ігри
Розважтеся головоломками, ребусами, шахами або кросвордами. Побачивши вас за цими заняттями, чоловік оцінить ваш інтелект.

17. Догляд за собою
Ця порада для тих закоханих, які живуть разом. Наводите красу при чоловікові: макіяж, вибір та примірка одягу, зачіска. Чоловікам подобатися бачити такі моменти, але головне, не переборщити і не демонструвати все, аж до депіляції.

18. Затишок в будинку
Кому, як не жінці, хочеться завжди жити в комфорті та затишку? Підтримуйте порядок і чистоту у вашому житлі, і чоловік оцінить це, йому буде комфортно перебувати з вами поруч.

19. Готуйте разом
Кухня місце не тільки для слабкої статі. Проводьте час при приготуванні їжі разом. Це не тільки зблизить вас, але і зробить процес приємнішим.

20. Його хобі
Розділяйте з коханим його інтереси. Покажіть, що вам теж хочеться з'їздити на рибалку або послухати джаз. Це сподобається чоловікові .

Ці правила і поради допоможуть вам, і ваш коханому швидше зробити крок до серйозних стосунків.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top