Рекомендуємо прочитати

Як закохати і затримати його біля себе?

article1123.jpg
Припустимо, ви познайомилися з чоловіком своєї мрії, але він чомусь не палає відповідними почуттями. Що робити? Ридати і труїтися від нещасної любові? Ні в якому разі! Потрібно боротися. Напевно ви отримаєте моральне задоволення (і не тільки!), Якщо вийдете переможницею, завоювавши приз у вигляді бажаного чоловіка і додатково отримавши можливість самоствердитися. Та й попрактикуватися зайвий раз не заважає. Нехай він і чоловік вашої мрії, але ж не єдиний ...
Для того, щоб предмет ваших жадань розслабився, допустив як би між іншим, що не проти бурхливого, але нетривалого роману. По-перше, він буде заінтригований словом "бурхливий". (Кожному хочеться справжнього любовного роману, щоб пристрасті кипіли і тіло стогнало!) А по-друге, нехай впевнеться, що ви не зазіхаєте на його свободу і ні в якому разі не плекаєте мрію одружити його.

Не розповідайте йому про своїх колишніх коханців і про подробиці ваших романів, але час від часу (не переборщіть!) впускайте багатозначні фрази, що містять прозорий натяк на те, що ви здатні на справжню пристрасть. Підійдуть, наприклад, такі: "Коли я закохана ...", "Я стаю тигрицею ..." Кращий спосіб заінтригувати - не закінчувати фрази, особливо в тому випадку, якщо ви не знаєте, як її завершити. Багатозначність, легкі натяки, інтригуюча скритність. Роздавайте аванси і багатообіцяючі погляди. Можна навіть припустити легку двозначність, але так, щоб він не розцінив це як запрошення в ліжко.
Заохочуйте його в бесіді, надихайте на докладну розповідь про себе, задавайте навідні запитання. Тема бесіди повинна бути цікава не вам, а тому, кому ви хочете допомогти закохатися. А що найцікавіше для чоловіка? Звичайно ж, він сам! Тому при перших зустрічах потрібно говорити тільки про нього. Ваші ролі розподіляться так: він буде говорити про себе, коханого, а ви будете слухати з дуже зацікавленим виглядом, періодично проявляти захвати, ахати і захоплюватися своїм співбесідником. Але знову ж таки в міру: не можна скидати з рахунків можливість наявності у об'єкта вашої "полювання" потужнішого інтелекту, ніж вам це здавалося спочатку. Інакше можна потрапити в халепу.
Питання повинні будуватися так, щоб ваш візаві не обмежувався відповідями "так" або "ні", а давав детальну відповідь. Тоді у вас буде можливість продемонструвати солідарність (якщо мова йде про його захоплення), співпереживання (якщо це потрібно), спорідненість душ (в бесіді ви "несподівано" для себе "виявите", що у вас дуже багато спільного - схожі інтереси і погляди на життя). Бажано, щоб більшість питань мали позитивне забарвлення, тоді відповідь дозволяв би вашому співрозмовнику виглядати виграшно.

Не допускайте просторових міркувань про те про се-розмова може забуксувати, коли ваш співрозмовник вичерпається. Та й ви можете стомитися, і тоді ваші захвати втратять природність. Направляйте бесіду за допомогою навідних питань в потрібне вам русло.
Чим більше буде зачеплено тим, в яких ваш візаві постане в самому виграшному світлі, тим більше враження залишить у його душі ця зустріч. Він так сподобається сам собі (адже він являтиме собою джерело достоїнств!), Що перенесе це почуття на вас - жінка, яка надихнула чоловіка і "відкрила" в нім безодню талантів, розцінюється як дуже приваблива.
Подумки поміняйтеся з ним місцями і подумайте - в суспільстві якогось чоловіка ви віддасте перевагу проводити час - того, на кого справили сильне враження і який вами захоплювався, або того, хто поставився до вас індиферентно? Точно так само роблять і чоловіки. Адже їм так мало говорять компліментів, а для підтримки самоповаги чоловікові дуже потрібно, щоб ним захоплювалися.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На сьогоднішній день впровадження в життя різноманітних технологій практично витіснило романтику з побуту. Або вся...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Як говориться: «Любов зла, полюбиш і …». Ні, не обов'язково представника нашої фауни з рогами і копитами. Любов...
Scroll To Top