Рекомендуємо прочитати

Віртуальні освідчення в коханні

article1377.jpg

На сьогоднішній день впровадження в життя різноманітних технологій практично витіснило романтику з побуту. Або вся романтика перекочувала в нетрі всемогутнього Інтернету, а вірніше сказати на сторінки соціальних мереж і сайтів. Завдяки всесвітній павутині Інтернет, з'явилися нові погляди і способи визнання в любові. Якщо раніше дівчата не спали ночами, знаходячи відповідні слова для визнання хлопцю у своїх почуттях, а хлопці билися на дуелях, щоб домогтися серця дами, то нині всього лише досить вибрати вподобаної сайт для знайомства (а вже там вподобаного людини) - і просто відкрити йому свою душу! До речі, ось вам віртуальні визнання, почувши які ваш об'єкт обожнювання не залишиться байдужим і неодмінно відповість взаємністю.
Статус - головна зброя в мережі
Більшість соціальних мереж надають вам чудову можливість висловити свої почуття, настрій і навіть ставлення до тієї чи іншої людини через статус. Тому віртуальне визнання в любові можна легко «викласти» в рядку статусу. Наприклад, можна піти найлегшим шляхом і написати звичайне визнання у вигляді «Саша, я тебе люблю!», А можна піти іншим шляхом і викласти у своєму статусі цілу «оду про кохання», адресовану своєму об'єкту обожнювання. До речі, ці фрази про любов можна навіть взяти з любовного вірша чи якогось уривка роману, головне - не забути вставити в текст ім'я коханого / коханої. Але а якщо вас долає страх про те, що адресат не помітить ваше визнання, не забудьте поставити «галочку» в рядку «розповісти друзям». Якщо ж адресат сам не помітить, як ви віртуально прагнете сказати йому про свої почуття, то знайомі вже точно не зможуть тримати побачене в секреті.
Відкрито і зі смаком
Також віртуальні почуття мають право на пряму відкритість, а саме розміщення мелодії або картинки на «стіні» обранця з написом: «Лише для тебе!» І т.п. Дуже ефектно виглядатиме рисунок, намальований вами особисто (звичайно, якщо ви чудовий художник від народження).
«Електронний голуб» вже в дорозі
Електронна пошта ще один спосіб красиво і зі смаком, а головне оригінально сказати про свою любов. Враховуючи те, що Інтернет дає нам силу-силенну можливостей, щоб наші віртуальні визнання були неповторними і запам'ятовуються, варто неодмінно цим скористатися. Наприклад, ви можете зняти красиве відеопрізнаніе або зробити романтичний кліп, а потім прикріпити цей відео файл до електронного листа і все готово. Або ж піти по старому способу пушкінської Тетяни і написати красиве (можна у віршованій формі) лист, в якому зізнатися у почуттях. Пам'ятайте, що віртуальні у любові визнання - це не тільки можливість відкрити свою душу коханій людині, але і чудовий спосіб виявити всю фантазію і показати свою романтичну натуру.
На допомогу закоханим романтикам
Спеціально для закоханих в Інтернеті з'явилися сайти для зізнань у коханні, що помітно полегшило життя закоханим. Тепер зовсім не варто писати перед вікнами на асфальті слова любові, достатньо зайти на один з таких сайтів і вибрати категорію під назвою: «Освідчення в коханні». Тут же ви зможете ознайомитися і з інструкцією щодо того, як це зробити краще.
Як правило, перед тим, як ваше визнання побачить ваша друга килимка, воно повинно пройти три етапи. В першу чергу ви зобов'язані заповнити кілька полів про свою персону, після чого написати зізнання в коханні, вказавши електронну адресу коханої людини. До речі, вся інформація на цих сайтах зберігатися в таємниці, і ніякої спам вас не повинен турбувати або загрожувати вашим благим намірам.
На другому етапі вам необхідно вибрати картинку або ж завантажити підготовлений фотознімок - залежить від вашого бажання і переваги.
І, як останній етап, перед вами знаходитися вже готове визнання, яке вам необхідно зберегти на обраному сайті.
Такий спосіб визнання в любові не займає багато часу і позбавляє вас від болісних ламання голови, на тему того, як же сказати про свої почуття в мережі. Вам лише залишається чекати відповідної реакції від другої половинки і сподіватися на те, що ваші почуття будуть взаємними!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Припустимо, ви познайомилися з чоловіком своєї мрії, але він чомусь не палає відповідними почуттями. Що робити? Ридати...
Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Отже, до вас залицяється чоловік. Ви вже достатньо зустрічаєтеся з ним, проте як і раніше сумніваєтеся - а не бабій перед...
Scroll To Top