Рекомендуємо прочитати

Топ чарівних фраз для чоловіків

article2396.jpg

Не тільки жінки слабкі до ніжних фраз. Чоловіки так само схильні «любити вухами». Якщо знати, які фрази говорити чоловікові, можна домогтися його любові. Ось 7 фраз, які бажає чути кожен чоловік.

1. «Ти сьогодні чудово виглядаєш!»
Чоловіки не менше жінок люблять красиво одягатися. І вони дуже переживають, якщо ніхто не похвалив його нову сорочку або не оцінив стильні штани. Це дуже впливає на чоловічу самооцінку.

Топ чарівних фраз для чоловіків

2. «Що б я без тебе робила?»
Головне вимовляти це з правильною інтонацією, без натяку на сарказм. Підкреслюйте його перевагу над іншими в самих простих ситуаціях. Це повинно бути більше простої подяки. Це визнання його сили і могутності та власної слабкості.

3. «Ти мені снився»
Не варто йому уточнювати, в якому саме сні. На його думку, якщо сниться, то тільки в еротичному сні. Для нього важлива інформація, що про нього думають.

4. «Твої руки такі сильні»
Це буде приємно кожному чоловікові. «Качок» буде задоволений, що відзначили його старання в спортзалі, а інтелектуал буде радий вас носити на «своїх сильних руках»

Топ чарівних фраз для чоловіків

5. «Ти так багато всього знаєш!»
Це не просто відзначити який він розумний. Це підкреслити його начитаність, широкий кругозір і високий інтелект. Не погано б ще при цьому поцілувати його в лоб, адже саме там зосереджені його пізнання.

6. «Хочу тебе!»
Це пароль до повного доступу. Це і заклик до початку дій, інтимне послання, підкреслення його безмежної сексуальності і приголомшливих можливостей в ліжку.

Топ чарівних фраз для чоловіків

7. «Роби, як вважаєш за потрібне, я не ображуся!»
Або подібні фрази: «Сходи на футбол, попий пива», «Сходи з Віталіком в баню», «Не треба їхати до моєї мами, я сама.» Після таких фраз він полюбить вас ще більше.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі"...
Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік...
Жіночі ноги - це, мабуть, найбільш захоплююча частина (якщо розглядати всі частини окремо) жінки. Жіночі ноги красиві,...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Scroll To Top