Рекомендуємо прочитати

Чайлдфрі: чому жінки не хочуть дітей?

article1503.jpg

5 причин по яких жінки вибирають не народжувати дітей.

Колись чайлдфрі було модним, але малознайомим слівцем. Жінок, які відкрито визнавали, що не хочуть мати дітей і не планують народжувати, вважали у кращому випадку дивними і неприродними, а в гіршому випадку таврували ганьбою.

Втім, засуджувати, затія безглузда і безперспективна. Набагато цікавіше зрозуміти, чому жінки не хочуть дітей. Чи є "чайлдфрі" принциповою життєвою позицією або просто модним віянням? Отже, ось ті 5 причин, через які жінки не хочуть мати дітей і вибирають життя чайлдфрі.

1. Не хочу народжувати!
Народжувати дітей - заняття не з легких. І не з приємних. Щоб там не говорили про щастя материнства, витримати 9 місяців вагітності, а потім самі пологи - це серйозне випробування. І деяким жінкам це випробування здається настільки страшним і серйозним, що вони навіть думати про це не хочуть.

Їх настільки охоплюють всілякі страхи ("а що якщо всю вагітність буде нудити", "а що якщо роди спотворять моє тіло", "а що якщо чоловік мене розлюбить / расхочеться і наші відносини зіпсуються через народження дитини"). А багато хто, навіть не дивлячись на всі досягнення сучасної медицини бояться народжувати, не вірять у силу і могутність епідуральної анестезії і не хочуть проходити через це.

Що робити? У випадку, якщо дівчина, вибирає стати чайлдфрі виключно з страхів, їй варто звернутися до хорошого психотерапевта. Не для того, щоб він її переконав, а для того, щоб допоміг позбутися страхів, які в будь-якому випадку заважають їй жити.

А вже після сеансів психотерапії варто прислухатися до себе і зрозуміти: ти все ще категорично не хочеш мати дитину або хочеш, але боїшся? Якщо перше, то це твоє право. А якщо друге - то спробуй поговорити з матерями, у яких і пологи і вагітність пройшли цілком спокійно, радісно і навіть приємно. Тобі потрібно зосередитися на позитивних прикладах. І все буде добре!

2. Не хочу дітей!
Багато жінок, поспілкувавшись з іншими матерями та їх буйними нащадками, розуміють, що пологи - не так страшно, як самі діти, яких треба ростити, виховувати і т.д. Можливо, ти не хочеш мати дітей тому що самі діти тобі не особливо-то і подобаються. Галасливі, примхливі, здається, що вони відбирають всі твої сили, час, особистий простір.

Хтось розчулюється, дивлячись на крихітку, жує мамину дизайнерську сумку і б'є татів дорогий телефон. А чайлдфрі приходять в жах від незліченних дитячих витівок (або точніше тих способів, якими діти пізнають світ) і впевнено заялвяют: "Я не хочу мати дітей".

Що робити? Намагатися придушити в собі роздратування, яке викликають діти безглуздо. Змусити себе полюбити дитину теж складно. Але тим не менш неприязнь до дітей є симптомом того, що ви не приймаєте дитину в самій собі.

Коли ви в останній раз дуріли, сміялися над дурним жартом, робили щось веселе? Схоже, ви сприймаєте життя занадто серйозно. Тому діти з їх вічними пустощами, дурницями, проказами вам глибоко неприємні. Вони роблять те, що ви не дозволяєте робити собі. Спробуйте згадати себе в дитинстві. Що ви мріяли спробувати, зробити, коли були дитиною?

Спробуйте воскресити деякі свої дитячі радощі і мрії, ваше життя стане набагато яскравішим і приємнішим навіть якщо ви не перестанете бути чайлдфрі і не захочете дітей, ви принаймні перестанете так люто їх ненавидіти.

3. Не хочу дитину, не час!
У всіх у нас бувають різні етапи в житті. І часом жінки не хочуть дитину не тому, що вони переконані і природжені чайлдфрі. Просто це невідповідний час, щоб народжувати дитину. Іпотеки, кредити, аврали на роботі, відсутність родичів, готових допомогти в разі якщо ти народиш дитину, відсутність правильного чоловіка і т.д.

Коли жінка молода (до 25 років), ніхто і не засудить її за те, що вона поки не хоче дитини. Але якщо їй вже більше 26, а вона все ще не готова, не хоче, не планує мати дітей, люди насторожуються і записують її в чайлдфрі.

Що робити? Спокійно вибудовувати своє життя, планувати створення сім'ї та народження дитини тоді, коли це зручно тобі, а не коли зажадає суспільство.

4. Щасливе життя чайлдфрі
Багато чайлдфрі не хочуть або відмовляються мати дітей зовсім не тому, що їх життя занадто важке і без дітей. Навпаки, чайлдфрі - це найчастіше досить успішні кар'єристки, емансиповані сучасні жінки, які із задоволенням живуть у великому місті, працюють і добре заробляють, ходять на шопінг, п'ють коктейлі з подругами, подорожують 4-6 разів на рік, колекціонують шанувальників і аж ніяк не бажають позбавлятися всіх цих задоволень. Іншими словами, їхнє життя занадто гарна, щоб псувати його дітьми.

Що робити? Звичайно, кожен має право жити так як йому подобається. І якщо коктейлі з подругами, струнка фігура і престижна посада - твій пріоритет, так тому і бути. Але важливо пам'ятати, що всі ці задоволення, які скрашують життя чайлдфрі, на жаль, недовговічні.

Чи зможете ви жити так само весело і безтурботно в 40, 50, 60, 70 років? Чи готові ви до самотньої старості? Ми завжди відкладаємо думки про це на потім, але, можливо, варто бути чесними з собою і подумати про неприємні речі вже зараз, щоб уникнути їх. А ще подивіться на таких мам як Вікторія Бекхем? У неї четверо дітей, вона приголомшливо виглядає, має успішну кар'єру, красеня-чоловіка, багато подорожує, веде яскраве і насичене життя.

Так, може, і ви зможете мати все і відразу? Може, діти вас зовсім не обмежать, а навпаки, зроблять життя ще більш захоплюючим? Навіщо рівнятися на матерів, які після пологів перестають стежити за собою, працювати і взагалі бути жінками? Кожен сам господар свого життя!

5. Чому я не хочу дітей?
А буває, що жінка і сама не може толком зрозуміти, чому їй не хочеться дітей. Вона просто розуміє, що не хоче народжувати, а потім няньчитися з дитиною. Начебто всі причини здаються несуттєвими і притягнутим за вуха. Начебто є можливість і умови народжувати. А от бажання немає.

І в таких випадках головне, не дорікати, не звинувачувати себе і не змушувати себе мріяти про те, про що положено мріяти. Наприклад, про материнство. Набагато продуктивніше розібратися з собою, бажано під чуйним керівництвом психолога. Адже кожна жінка заслуговує повноцінного і багатогранного життя, в якій є місце і кар'єрі та сім'ї, і особистому життю і спільним справам.

І ти обов'язково доб'єшся такої гармонії, якщо будеш чуйна до своїх емоцій, почуттів і потреб.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У всі часи до жіночого самотності ставилися по-різному. Хтось негативно, навіть з жалістю. Інші намагаються...
Коли утворюється сім'я, надмірна присутність батьків p обох сторін у ній, найчастіше, приводить до розладів і...
Отже, до вас залицяється чоловік. Ви вже достатньо зустрічаєтеся з ним, проте як і раніше сумніваєтеся - а не бабій перед...
У період закоханості, залицяння і відразу після весілля життя здається молодим чудово легко і радісно. Особисті,...
Scroll To Top