Рекомендуємо прочитати

Як розпізнати в чоловікові бабія

article1346.jpg

Отже, до вас залицяється чоловік. Ви вже достатньо зустрічаєтеся з ним, проте як і раніше сумніваєтеся - а не бабій перед вами? Щоб не потрапити на гачок чергового Казанови, варто знати деякі ознаки таких чоловіків.

Як вирахувати бабія?

Метод знімання


Найпростіше, що відрізняє бабія від звичайного чоловіка - спосіб знайомства. Зазвичай чоловік при знайомстві поводиться скромно і щиро, що найчастіше імпонує жінкам, оскільки дає відчути себе значною і цінною. Бабій ж нерідко намагається виступити в ролі такого собі альфа-самця, який вважає що він вище всіх, намагається вразитися зовнішніми атрибутами, на зразок машини, і постійно хвалиться собою. При цьому може бути одягнений вкрай помітно.

Розбіжності слів і дій


Безумовно, кожна жінка, навіть якщо не зустрічала сама, то вже точно чула про тих чоловіків, що гарні тільки на словах, а коли доходить до справи, то тут же кудись зникають. Це одна з рис типового бабія - зазвичай на словах він готовий кинути все заради вас, розлучитися, познайомити з батьками, віддати руку і серце, проте тільки до тих пір, поки не отримає задумане, а після - тільки ви його і бачили. Якщо чоловік багато обіцяє, але на ділі ніяк не може виділити час на вас, то або у нього ви зовсім не єдина, або ж ви йому не так цікаві, як він розписує. Краще пошукайте того, хто буде готовий на ділі проявити до вас увагу.

Час доби


Якщо чоловік радий вас бачити тільки ввечері або пізно вночі, то швидше за все від вас йому потрібно лише одне - ліжко. Це нескладно розпізнати, особливо якщо за день від нього немає жодної звістки, а ввечері він придумує всілякі відмовки цим фактом. Якщо чоловік цінує дівчину як особистість, то йому буде цікаво спілкуватися з нею в будь-який час доби і в будь-якому місці, тобто йому буде цікаво сходити з нею в парк або музей, прогулятися по місту.

О, в цьому бабії набагато випереджають звичайних чоловіків - адже у них за плечима в більшості випадків місяці і роки тренувань. Однак найчастіше все їх компліменти поверхневі. Відрізнити щире захоплення від стандартного набору компліментів бабія можна за наступним ознакою - якщо в вас розхвалюють одну лише зовнішність, причому в різних варіаціях повторюють одне і те ж - будьте обережніше, вас швидше за все просто намагаються банально чином «зняти».

Ні відповіді, ні привіту


Одне із самих некрасивих дій, яке часто може послідувати з боку бабія, це коли після проведеної ночі любові він більше ніяк не проявляє себе у вашому житті, просто зникає, без всяких попереджень, записок, дзвінків. У даній ситуації краще всього просто забути про нього і рухатися далі. Тут можна відразу зрозуміти, чого він хотів від вас, так що заради душевного спокою найкраще вважати що і ви від нього хотіли тільки цього ж.

Соціальні мережі


Сучасні технології в особі тих же соціальних мереж можуть допомогти дізнатися чимало нового про вашому новому знайомому. І якщо на сторінці чоловіки безліч фотографій вечірок, де він проводить час з різними дівчатами, а в його друзях переважають особи жіночої статі, то це явний привід насторожитися. Нормальний чоловік навряд чи буде перетворювати своє життя у величезну вечірку з подружками.

Довга самотність


Є чимало хлопців, які або бояться брати на себе зобов'язання, або не хочуть довгострокових відносин, або не хочуть прив'язувати себе до когось певного. У всіх цих випадках вони намагаються «підчепити» когось за допомогою флірту, проте все що вони хочуть - це задовольнити свою хіть. Якщо чоловік кілька років поспіль не зустрічався з дівчиною, і при цьому стверджує, що йому не потрібні серйозні відносини, то найімовірніше він бабій. Чоловік, який відноситься до жінки серйозно, повинен прожити з нею не менш як півроку.

Флірт


Звичайно, як широко відомо, природа чоловіків така, що їх погляд сам тягнеться до красунь.

Однак треба щоб це не переходило меж - якщо чоловік у приміщенні приділяє більше уваги оточуючим жінкам, а не вам, його супутниці, то це вже привід замислитися. Для нормальної людини його партнер завжди є номером один, а на інших він повинен звертати уваги зовсім небагато, оскільки йому достатньо його жінки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top