Рекомендуємо прочитати

Перший анальний секс: напуття до діяльності

article3488.jpg

Якщо ти думала, що позбувшись невинності, ти відчувала останню біль під час проникнення статевого члена, то змушені тебе розчарувати. Є ще один вид невинності, який не менш відповідальний, але в теж час дуже цікавий - анальна цнота.

Багато хто вважає анальний секс збоченням, саме тому він не користувався такою популярністю раніше, хоча зараз багато хто все-таки вирішується на те, щоб спробувати цей заборонений фрукт.

Як же вперше зважитися на анальний секс?

Існує величезна кількість міфів, за якими ти можеш відмовляти в анальному сексі своєму партнерові: боляче, надто велика ймовірність зараження і поранення чутливої ??області. Але, якщо правильно підготуватися до втрати анальної невинності і зробити це з людиною, якій довіряєш, то в цілому це принесе тобі виключно задоволення і урізноманітнить ваше статеве життя. (Загалом, все так само, як і з невинністю).

Підготовка до першого анального сексу повинна бути завчасною. Наприклад, ти можеш запропонувати своєму партнеру зайнятися рімінгом (оральний секс анального отвору). Це дозволить твоєму анальному отвору звикнути до дотиків.

Не виключено, що підготовка до першого анального сексу може тривати деякий час. Але вона варта того, щоб потім все пройшло менш болісно.

Також допоміжним засобом для першого анального сексу може бути різного роду секс-іграшки, що дозволяють розробити твій сфінктер.

Під час першого анального сексу. Кілька порад

1. Найпоширеніша і менш болюча поза для втрати анальної невинності - це «доггі стайл» (дівчина стоїть на колінах і, прогинаючись, випинає свою п'яту точку). Якщо ж хворобливі відчуття все одно виникають, то спробуйте також позу «ембріона».

2. Попросіть вашого партнера не входити занадто далеко. Вам ще потрібно навчити розслабляти м'язи анального отвору перед тим, як вони будуть самі вільно і безболісно впускати вашого партнера. 3. Під час анального сексу потрібно використовувати презервативи. Навіть якщо ви довіряєте своєму партнерові, то внутрішня флора слизової оболонки не готова прийняти мікроби і може виявитися занадто чутливою. Під час анального сексу можуть виникнути тріщини і розриви, які будуть, як мінімум неприємні.

Але в теж час презерватив між класичним сексом і анальним повинен змінюватися. Це різні мікрофлори, які містять різну внутрішнє середовище.

tochka.net

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Оргазм — це могутня сила і велике таїнство у відносинах між чоловіком і жінкою. Такий стан організму іноді іменують...
Оральний секс по праву вважається одним з найкрасивіших і ніжних видів сексу. Він доставляє невимовну насолоду і дарує...
Всі хто хотів би поглибити діапазон своїх інтимних пізнань, коли-небудь, хтось раніше, хтось пізніше, прийдуть до того,...
Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої...
Scroll To Top