Рекомендуємо прочитати

Що вбиває пристрасть у сімейній парі

article2179.jpg

Ви або ваш партнер втратили інтерес до сексу? Різні фізіологічні та психологічні фактори можуть вплинути на ваше лібідо.

Стрес і депресія
Одними з факторів зниження сексуального потягу можуть бути стрес і депресія. Перенапруження на роботі, фінансові проблеми, догляд за хворим членом сім'ї, депресивний настрій і інші фактори можуть зменшити лібідо. Постарайтеся більше розслаблятися, знизити рівень стресу, при необхідності проконсультуйтеся з лікарем, він призначить необхідні вам антидепресанти.

Невирішені питання
Невирішені проблеми у відносинах також є однією з найбільш поширених причин зниження статевого потягу. Для жінок емоційна близькість є основною складовою при появі сексуального бажання. Сварки, недовіра й інші проблеми у відносинах можуть стати перешкодою для нормального сексуального життя.

Алкоголь
І хоча на перший погляд може здатися, що алкогольні напої можуть змусити вас почувати більш розкутими у сексі, надмірне вживання алкоголю зменшує статевий потяг і викликає проблеми з еякуляцією у чоловіків.

Недосипання
Зменшення сексуального потягу також пов'язано з нестачею сну, в тому числі з безсонням або апное сну. Це відбувається через те, що розлади сну призводять до відчуття постійної втоми, а вона негативно відбивається на лібідо.

Прийом лікарських препаратів
Прийом деяких лікарських препаратів може знизити статевий потяг. До таких ліків можна віднести: антидепресанти, ліки для зниження артеріального тиску, оральні контрацептиви та деякі інші. Також хіміотерапія впливає на зменшення лібідо.
Якщо ви помітили зміну статевого потягу після прийому ліків, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Ожиріння
Надмірна вага або ожиріння також пов'язано з відсутністю сексуального бажання, до того ж це викликає труднощі і в процесі сексуальної активності. Це може бути пов'язано і з самооцінкою, незадовільними відносинами і безліччю інших психологічних проблем.

Знижений рівень тестостерону
Тестостерон підвищує статевий потяг. З віком у чоловіків, рівень тестостерону незначно знижується, отже, і бажання сексуальної близькості теж.

Занижена самооцінка
Важко почувати себе сексуальним, якщо у людини занижена самооцінка. Якщо ваш партнер відчуває дискомфорт або комплексує з приводу свого зовнішнього вигляду, постарайтеся заспокоїти його або її і переконати в тому, що ви досі знаходите його / її сексуальним.

Батьківські обов'язки
Звичайно, самі по собі батьківські обов'язки ніяк не провокують зниження лібідо, однак з появою малюка в родині стає менше часу. Але, як би не було складно, намагайтеся знаходити час для того, щоб побути вдвох, поки малюк спить або знаходиться у бабусі з дідусем.

Менопауза
Багато жінок повідомляють про зменшення сексуального потягу під час менопаузи, навіть якщо вони і продовжують вести активне сексуальне життя. Симптоми менопаузи, такі як вагінальна сухість і біль під час сексу, можуть зробити секс менш комфортним.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

З одного боку емоційне потрясіння корисне для організму і вміння оперативно приймати складні рішення може піти на...
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Незважаючи на свою велику популярність, все ж ароматерапія залишається для нас чимось загадковим, незрозумілим і...
При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80...
Scroll To Top