Рекомендуємо прочитати

Жіночі премудрості

article1471.jpg

Як багато сьогодні привабливих жінок, що прагнуть виділитися за допомогою гарного тіла, спокусливих форм, яскравої зовнішності, щоб бути поміченою серед чоловіків. Але чи справді це потрібно чоловікам?

Що насправді шукає чоловік в жінці? Що здатне привернути його увагу в жінці не на одну ніч, а на все життя?

Багато спокусливих красунь ходять по вулицях міста, приваблюючи чоловіків відвертими нарядами і нафарбованими личками. І як же не загубитися серед цього карнавалу? Як стати тією особливою, яку обов'язково помітить чоловік? Яку найважливішу деталь упускають жінки, прагнучи зачарувати чоловіків?

Сяйво вашої Душі ... - Ось те, що дійсно здатне привабити чоловіка ...

Коли ви щасливі, коли ви посміхаєтеся, коли ви смієтеся, ви - сяєте. І ваша щира посмішка є тим самим вогником, який здатний помітити чоловік і зробити все можливе, щоб наблизитися до цього джерела світла і тепла.

Коли ми посміхаємося, коли ми сміємося, ми наповнюємо своє серце, свою Душу, великою енергією - енергією світла, енергією Любові. І це світло бачать і відчувають на рівні Душі всі чоловіки навколо!

Саме цієї енергії сьогодні не вистачає нашому суспільству хмурих осіб і вмерлих очей, не вистачає чоловікам, втомленим від миготінь коротких спідниць і відвертих нарядів.

Подумайте, якщо чоловік дійсно благородний, якщо він серйозний, відповідальний, якщо він бажає створити повноцінну сім'ю, що він буде шукати в жінці? .. Чоловік бажає бачити в жінці красу Душі, що ллється в світ подібно сонячному нектару, жіночу мудрість, жіночні риси характеру: ніжність, лагідність, доброту, ласку, сумирність, турботу ...

Пам'ятайте, що ваша усмішка, ваш добрий сміх, наповнює серце Любов'ю і примножує вашу природну красу. Культивуйте в собі жіночні якості, культивуйте добре ставлення до людей, культивуйте в собі ніжність і милосердя. І тоді ваш чоловік обов'язково знайде вас, відчує по випромінюванню Душі і впізнає за доброю щирою посмішкою ..

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top