Рекомендуємо прочитати

Що таке синдром Мерилін Монро

article1349.jpg

Напевно ніхто не буде заперечувати, що навіть красуня, про яку мріють навколишні її чоловіка, хоча б зрідка стоїть перед дзеркалом і пхикає через не вчасно вискоченого прищика. Причиною поганого настрою може бути зламаний каблук на улюблених туфлях, ПМС, скандал з коханою людиною, критичні дні або навпаки їх відсутність (страх перед небажаною вагітністю), запізнення на роботу, яке зауважив начальник, розбитий телефон, зайва текіла, випита у п'ятницю ввечері в барі. Але буває так, що легке невдоволення собою переростає в справжнє розлад психіки і такий розлад називається «синдромом Мерилін Монро».

Чому і в кого з'являється Синдром Мерилін Монро
- Застрягаєте ви в довгих стосунках із чоловіком, який діяв вам на нерви, роблячи вас нещасною?
- Чи мрієте ви вийти заміж, роблячи для цього все необхідне, а відповідна кандидатура в чоловіки так і не з'являється?
- Не з'являлося у вас відчуттів, що з усіх чоловіків ви завжди обираєте алкоголіків, недоступних, любителів розпускати руки, емоційно холодних, ненадійних, байдужих, принижують вашу гідність, недосяжних? При цьому гідних і нормальних чоловіків не помічаєте, так як ваше серце вони не чіпають.
- Ловили ви себе на думці, що коли можливості пливуть прямо в руки, у вас з'являється почуття непевності, і ви починаєте пасувати, пропускаючи їх повз себе?
- Зловживаєте ви їжею і / або алкоголем?
- Чи дивитеся ви на себе в дзеркало з огидою і страхом, хоча оточуючі говорять, що ви привабливі?

Якщо на велику частину питань ви відповіли ствердно, то, швидше за все у вас є «Синдром Мерилін Монро» - емоційне захворювання. Даний термін був запропонований першими дослідниками цієї проблеми психологом Елізабет Маккавей і письменницею Сьюзен Ізраельсон, які стали авторами однойменної книги. Причини, з яких автори книги дали синдрому ім'я відомої актриси, криються в особливостях її життя.

Мерилін Монро була успішна, сексуальна і красива. Але, дивлячись у дзеркало, завжди бачила потворну невдаху, яка не заслуговувала щастя. Про Мерилін мріяли практично всі чоловіки, але вона тягнулася до тих чоловіків, відносини з якими ламали її сутність.

Коріння подібної поведінки тягнуться з дитинства. Оскільки більша частина жінок, страждаюча даними синдромом - це вихідці з дисфункціональних, неблагополучних сімей, де батьки не дарували дітям беззастережну любов, не задовольняли емоційні потреби своєї дитини. Тому сьогоднішня в собі не впевнена жінка, відчайдушно шукає любові - це вчорашня маленька дівчинка, яка не отримувала від батьків любові. Тому кожного разу вона буде шукати собі партнера, який нагадував би їй емоційно холодного тата чи відсторонену маму, намагаючись, таким чином, заслужити їх любов. Вона буде намагатися знову і знову довести собі і всьому світу, що «вона гарна», що «її є за що можна любити». У дитинстві, недоодержавши ласки, тепла та любові, вона сама стане надто дбайливою, догоджати і ласкавою, задовольняючи таким чином, свою потребу в вищезазначених почуттях. Особливо надто вона це буде проявляти до чоловіків, які цього потребують, як їй здається.

Як позбутися синдрому

Існує 10 заповідей, які допоможуть вилікувати Синдром Мерілін Монро. Жінки, що дали подібного станом назву, вважають, що Синдром Мерілін Монро лікується. Дослідниці вважають, що для повного одужання жінка повинна суворо дотримуватися таких правил:
- Жінка повинна себе любити беззастережною любов'ю.
- Одужання для неї має бути справою всього життя.
- Жінка повинна поважати себе.
- Всю турботу направити тільки на себе.
- Вірити в себе без краплі сумніву.
- Дбати про своє тіло і любити його.
- Усі свої сили віддати на розбудову свого розуму, душі і тіла.
- Насолоджуватися своїм життям.
- Стати відкритою для нових ідей, особливо тих, які можуть змінити життя.
Пообіцяти собі, що вона неодмінно переможе Синдром Мерілін Монро.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Серце має бути живим, повинно любити, повинно віддавати. Повинно, повинно, повинно ... У вас, напевно, вже склалося...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Не тільки жінки слабкі до ніжних фраз. Чоловіки так само схильні «любити вухами». Якщо знати, які фрази говорити...
Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне...
Scroll To Top