Рекомендуємо прочитати

Що заважає побудувати ідеальні відносини

article2144.jpg

Які міфи про любов заважають дівчатам знайти справжнє кохання, вибудувати ідеальні відносини і зберегти їх на довгі роки заміжжя? Після того, як проходить ейфорія, сексуальний імпульс згасає, відносини остигають. Рідко, кому вдається перетворити пристрасть у справжнє кохання. Довгострокові відносини будуються на чомусь більшому, ніж пристрасть і вимагають тривалої і копіткої роботи. Які ж міфи заважають вибудувати гармонійні відносини?

Міф № 1 - чоловікам не потрібна любов

Чоловікам, також як і представницям прекрасної статі потрібні теплі почуття, не тільки ліжко і секс. Ідеальні відносини для них зовсім не нічим не зобов'язуючий зв'яз, як помиляються багато панянки. Багато представників сильної статі набагато романтичніші дам. Їм потрібна турбота, любов, ласка, тривалі відносини. Ще одна помилка - думати, що чоловіки швидше оговтуються після розриву, ніж жінки.

Міф № 2 - хороший секс все компенсує

Вже було сказано, що ідеальні стосунки - щось більше, ніж просто пристрасть. Обов'язковими складовими сімейної щасливого життя є: емоційна близькість, взаємні зобов'язання і нарешті, сексуальна близькість.

Міф № 3 - сексуальний потяг не повернути

Чому розпадаються шлюби? Тому що жінки перестають вірити в свою сексуальність і думають, що потяг не можна повернути. Причиною зниження потягу можуть бути не тільки внутрішні причини, але і зовнішні обставини. Заважають ідеальним відносинам фінансові проблеми, виховання дітей, відсутність особистого простору, літні батьки, хвороба партнера. Ці фактори пригнічують сексуальність, але не назавжди, а на час. Пристрасть може повернутися, якщо потяг спочатку був сильним.

Міф № 4 - подяки достатньо для створення сім'ї

Подяка, як відповідне почуття на любов - цього не достатньо для створення міцного союзу. Відносини просто розвиваються в нікуди, коли один партнер віддає все, а інший нічого натомість не дає, крім подяки. У любові має бути рівновага пристрасті, енергії, потягу, обов'язків.

Міф № 5 - менше знаєш - краще спиш

Пізні приходи коханого, небажання розлучатися з мобільним у ванній, чужі запахи - всі ці ознаки зради більшість жінок просто ігнорують. Вони бояться зізнатися собі, що їх благовірний зрадив. Ілюзія любові тільки тягне час і забирає сили у жінки, на самообмані вибудувати ідеальні стосунки не можна. Все одно настане час, сказати «Стоп», але залишиться тільки шкодувати, адже момент упущений.

Міф № 6 - чоловіки міняються

Чоловіки не змінюються. Замість того, щоб чекати дива, подумайте, а чи є щастя тут і зараз. Якщо ні, то потрібно бігти від цього чоловіка, а не лукавити.

Міф № 7 - чоловіки виконують обіцянки

Жінки-дури свято вірять у те, що слово чоловіче - закон, який не можна не виконати. Переконують у цьому бархатисті нотки у спокусливому голосі. Але чим далі дівчата йдуть у свої ілюзії, тим вони далі від реальних вчинків, які абсолютно не відповідають його словами.

Міф № 8 - вдруге все буде по-іншому

Часто жінки, які пов'язали себе узами шлюбу вдруге, кажуть, що все буде по-іншому. І вони закривають очі на явні вади обранця: агресивні вчинки, перепалки з батьками, подругами стають поодиноким випадком. Але насправді в них і виявляється його характер. Не потрібно себе переконувати, що причина такої поведінки його колишня дружина, важке дитинство або строгі батьки. Краще відразу зробити правильні висновки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Scroll To Top