Рекомендуємо прочитати

Хламідіоз - що це таке?

article2503.jpg

Багато жінок страждають безпліддям. І часом фахівці не можуть знайти причини жіночого безпліддя.

Однак, завдяки тому, що в медицині з'явилися нові точні методи діагностики, медикам вдалося встановити, що однією з причин жіночого безпліддя, а також невиношування вагітності є внутрішньоклітинний паразит - хламідія.

Сечостатевої хламідіоз є венеричним захворюванням, при якому хламідії вражають сечостатеву систему людини, викликають при цьому розвиток захворювань.

В даний час даним захворюванням страждають набагато частіше, ніж іншим венеричним захворюванням, наприклад, гонореєю.

Потрапляючи в організм людини, хламідії у поєднанні з іншими статевими інфекціями, можуть викликати загострення венеричних захворювань. Фахівці ділять хламідії на кілька видів. Один вид хламідій може вражати статеві органи людини, а інший вид завдає шкоди очам і викликає серйозне захворювання.

Хламідоз передається не тільки статевим шляхом, але також і при рукостисканні, чашки, ложки, рушники. Тобто, він передається побутовим шляхом. Але в основному їм можна заразитися при статевому контакті. Вагітні жінки можуть передати його всередині утробно своєму малюкові.

При попаданні хламідій в організм людини, в перші два тижні ніяких ознак захворювання не виявляється. Потім, коли хламідії починають розмножуватися в організмі людини, у нього з'являються перші симптоми цього захворювання.

У чоловіків при зараженні даним захворюванням, відзначається печіння при сечовипусканні, виділення з уретри, з'являються кров'янисті виділення в кінці сечовипускання, спостерігається загальне нездужання, підвищення температури.

У жінок при цьому захворюванні з'являються слизові виділення з піхви з неприємним запахом, зуб, печіння, загальна слабкість, зрідка підвищується температура.

Якщо хворий не звернувся до лікаря, то через два тижні всі ознаки гострої стадії захворювання зникають, а хламідоз переходить в хронічну форму. Хламідії починають руйнувати імунну систему, йде ураження очей, уражаються суглоби і внутрішні органи.

У жінок вони можуть викликати запалення в маткових трубах, що може призвести до безпліддя.

Візит до дерматовенеролога потрібно робити при таких захворюваннях як хламідіоз, гонорея здати всі потрібні аналізи і отримати необхідне лікування. Для постановки правильного діагнозу, потрібно спочатку виявити збудника захворювання.

Хламідії виявити нелегко. Хворим призначають таке обстеження як пряма імунофлюоресценція і ДНК-діагностика, так як простих мазків та бактеріологічних посівів у даному випадку недостатньо.

Позбавлення від хламідій відбувається набагато важче, ніж від будь-яких інших інфекції. Хламідії бувають стійкими до лікарських препаратів, пристосовуються до них.

Лікування хламідіозу часом буває тривале, але лікуватися від хламідій потрібно обов'язково, щоб не викликати інших ускладнень. Хворому призначається антибактеріальна терапія.

Крім цього призначають модулятори імунітету, полівітаміни. Необхідно нормалізувати спосіб життя, дотримуватися дієти і відмовитися від статевого життя, поки хворий приймає лікування.

Лікуватися повинні обидва партнери. Після лікування призначають контрольні аналізи.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хламідіоз - неприємна і досить небезпечна своїми ускладненнями інфекція. Вона вражає не тільки статеві органи людини,...
Всяке в житті трапляється і не варто забувати, що секс має й інші сторони крім приємної. Однією з таких сторін є...
Осінь несе з собою не тільки холод і дощі, але і загострення різних захворювань. Інфекція, дрімаючі в організмі, при...
Венеричні захворювання різні. Кожна з хвороб має свої ознаки, але не дивлячись на це, більшість ознак для всіх інфекцій...
Scroll To Top