Рекомендуємо прочитати

Регулярний секс між подружжям

article2615.jpg

Про те, що регулярний секс зміцнює відносини між партнерами і позитивно впливає на здоров'я, знає кожен, хто займається сексом. Але що робити тим, у кого за роки спільного життя або просто з віком, зменшилося бажання? Наші поради допоможуть партнерам розбудити спляче бажання, що дозволить запобігти зраду, отже, зберегти відносини.

За час спільного проживання втрачається новизна відчуттів, тому кожен з партнерів йде до задоволення найкоротшим шляхом. Щоб відродити повноцінні інтимні стосунки партнерам потрібно:

1. Більше спілкуватися один з одним, використовуючи невербальні способи спілкування - погляди, жести, дотики «говорять» краще всяких слів.
2. Оновити інтер'єр спальні. Приберіть з неї все зайве, особливо телевізор, і створіть новий дизайн, що сприяє романтичному настрою.
3. Не шукати легких шляхів задоволення. Статевої близькості повинна передувати прелюдія, яку кожен вибирає за своїм розсудом. У кожній дорослій людині живе дитина. Так чому б не пограти разом? Він - учень, вона вчителька, він - володар, вона - наложниця і т.д. Рольові ігри урізноманітнюють сексуальне життя, зроблять її цікавіше і якісніше.
4. Зниження лібідо може бути пов'язано з прийомом лікарських препаратів, особливо гормональних, або ж з гінекологічними захворюваннями. У кожному разі, не зайвим буде відвідати гінеколога і перевірити гормональний фон.

Регулярний секс між подружжям

Рідкісні сексуальні відносини призводять до зрад. Партнери шукають задоволення на стороні. Найчастіше секс з іншою жінкою чоловік розглядає, як спосіб задоволення, а у жінки сексуальний зв'язок на стороні переростає в любовні відносини. Тому в 78% випадків ініціатором розлучення стає жінка. Щоб зберегти сім'ю, потрібно займатися сексом не рідше 3 разів на тиждень. Якщо ввечері на секс не залишається сил, починайте новий день з обіймів і поцілунків.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Scroll To Top