Рекомендуємо прочитати

Який він, оргазм у жінок?

article3079.jpg

Пошуком звітної насолоди і відпрацюванням технік її досягнення в ліжку регулярно спантеличуються як чоловіки, так і жінки. При цьому чоловіків питання доставляння жінці задоволення хвилює куди більше і куди частіше, ніж представниць прекрасної статі. Воно й зрозуміло - адже мало кого з жінок турбує, як довести чоловіка до оргазму ...

Чоловіки, на жаль, не можуть похвалитися великою кількістю різновидів оргазму, але зате число способів, якими їх можна довести до пікової точки насолоди, досить переконливо. За видами оргазму чоловіча насолода ділиться лише на два типи - з сім'явиверженням або без такого. ВСЕ!

Інше, що б тобі не розповідали «знавці», стосується лише способів отримання насолоди - анальним, вагінальним, оральним, мастурбацією і іншими способами. До видів оргазму способи його отримання ніякого відношення не мають! Адже не стане ж оргазм бутербродним, якщо хто-небудь з збоченців буде практикувати сексуальні забави з булочкою і ковбасою?!

Єдино, як можна поділити чоловічі оргазми по виду впливу на організм - контактні (сексуальні) і психологічні. Контактні мається на увазі будь-який механічної контакт статевого члена або ерогенних зон з партнеркою чи іншими подразниками (у тому числі і мастурбація), а психологічні відбуваються без впливу на органи чоловіка.

Яскравий приклад психологічного оргазму - нічні полюції в юнацькому віці або ж миттєве сім'явиверження при вигляді оголеного жіночого тіла в ті ж роки.

Оргазм з сім'явиверженнями - найпоширеніший і традиційний у більшості чоловіків, досягається практично будь-якими способами і, зрозуміло, традиційним сексом. А ось оргазм без сім'явиверження можна отримати або досконало освоївши тантричний секс, або масажуючи простату через ... анальний отвір.

Так-так, анальні ласки здатні доставити чоловікам немислиме задоволення і навіть отримати такий незвичайний вид оргазму, нехай ці бажання і ховаються сильною статтю від сторонніх очей.

З жіночими ж оргазмами ж все йде куди складніше. Практично будь-яка жінка, теоретично, може відчувати такі види оргазмів:
1. Кліторальний. Досягається при впливі на клітор членом під час сексу (лише в деяких позах) або ж при додатковому стимулюванні пальцями, вібратором і т.д. під час сексу. Клітор перед самою секундою «Х» різко збільшується в розмірах і жінка відчуває хтиві спазми по всьому тілу.

2. Вагінальний. Всупереч міфам про поширеність, це - самий важкодосяжний оргазм. Його можна отримати при стимуляції внутрішньої частини піхви, а точніше - при швидких і потужних фрикціях партнера. Нерідко його наступ пов'язують з розмірами статевого члена, однак куди більшу роль тут відіграє його діаметр і інтенсивність сексу, вміння рухати ним в потрібному напрямку і загальна збудженість жінки.

3. Матковий. Випробовується жінкою при стимуляції матки, коли член партнера досягає її шийки і стимулює поверхню матки під час сексу. Найчастіше це викликає хворобливі відчуття і при жорсткому сексі може навіть призвести до травм, проте деякі жінки буквально втрачають свідомість від насолоди, яку дарує їм матковий оргазм.

4. Оргазм точки G або так званий «струменевий оргазм». На передній стінці піхви можна виявити заповітну точку G, стимуляції якої призводить до жіночої еякуляції - викиду прозорої рідини, схожої на сечу, але такою не є. Учені поки ще не повністю розгадали секрет даного оргазму, проте отримати струменевий оргазм (сквірт) можна і при численних вагінальних або кліторальних оргазмах, наступаючих один за одним.

Зверни увагу, що будь-які з цих видів насолоди можуть наступати одночасно або по черзі, доставляючи жінці ще більше насолоди. Якщо її партнер зможе освоїти всі види оргазмів і почне регулярно радувати ними свою жінку, то вона ніколи і не за яких обставин не зможе більш відмовитися від свого чоловіка в ліжку. Якісний секс тримає куди краще штампа в паспорті!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як зазначають самі чоловіки, є кілька поширених жіночих помилок, які ми допускаємо під час ласк. Сама головна - грубий...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Що може бути краще, ніж оргазм? Тільки множинний оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати, необов'язково їсти...
Ні для кого не секрет, що секс - це приємно. Але виявляється, що це ще й корисно. У даній статті викладені головні плюси...
Scroll To Top