Рекомендуємо прочитати

Вагінальний і кліторальний оргазм, секрети досягнення оргазму.

article2879.jpg

В даний час виходить дуже багато статей по темі жіночого оргазму. У даних статтях йдеться про те, як і яким чином повинен проходити оргазм будь-якої жінки, а його відсутність мало не ознака меншовартості. Однак слід розвіяти даний міф. Не всі жінки можуть відчувати оргазм, але при цьому отримувати задоволення від сексу. І причин відсутності оргазму декілька: невпевненість у партнері, невміння розслабитися, фізіологічні особливості. Саме тому жінкам під час сексу слід просто розслабитися і отримувати задоволення, а крім цього, потрібно вчитися досягати оргазму. Про все це ми сьогодні і розповімо в нашій статті «Вагінальний і кліторальний оргазм, секрети досягнення оргазму».

Чоловік відчуває оргазм під час кожного статевих зносини. Йому простіше, адже його сексуальне задоволення безпосередньо пов'язано з сімявиверженням, необхідне для запліднення. Жіночий оргазм не пов'язаний з продовженням роду. Зачаття дитини може проходити без оргазму. Єдине його призначення для жінки - це отримання задоволення.

Жіночий оргазм буває двох видів:
• Вагінальний оргазм.
• Кліторальний оргазм.

Вважається що перший вид оргазму більш справжній, але це не так. Кліторальний оргазм теж необхідний жінці і до того ж легше досягається. Саме з цим видом оргазму знайомо більшість жінок.

Секрети оргазму: пізнання свого тіла
Кожній жінці слід розібратися, що їй здатне доставляти справжнє задоволення.
Тому необхідно зайнятися пізнанням свого тіла за допомогою мастурбації. Багато жінок вважають мастурбацію непристойно і тому соромляться робити. Але сексологи стверджують, що тільки ті жінки, які можуть принести собі задоволення, відчувають оргазм під час близькості з сексуальним партнером. Проблеми з отриманням оргазму частенько виникають через відмову від мастурбації. Під час статевого акту чоловікові важко зрозуміти, що дозволяє його партнерці відчути максимальне задоволення. Йому буде набагато легше, якщо жінка сама йому натякне.
Для пізнання свого тіла створіть для себе затишну розслаблюючу обстановку. Усуньте всі відволікаючі фактори, виключіть світло, увімкніть музику, якщо є необхідність. Почніть пестити груди. Далі перейдіть до вивчення своїх інтимних місць. Дотики на початку пізнання повинні бути ніжними, обережними, а потім додавайте трохи сили. Під час дотиків м'язи живота і стегон повинні бути напружені. Як тільки ви зрозумієте, як швидко собі принести задоволення, то вам відразу легше буде навчити цьому вашого сексуального партнера.

Секрети оргазму: кліторальний оргазм під час мастурбації
Щоб випробувати даний вид оргазму потрібно стимулювати клітор. Починати краще з ніжних дотиків до лобкової області, а також внутрішньої поверхні стегон. Після цього можна перейти до пестощів клітора. Погладжуйте його акуратно, т. к. шкіра тут є ніжною. Тому не слід починати з інтенсивних ласк клітора, тому що це може викликати неприємні відчуття.
Намацайте кліторні опуклу точку. Ви можете здійснювати кругові рухи, пестити вгору - вниз, вправо - вліво. Коли відчуєте, що збудження посилюється, переходьте до інтенсивних рухів. У даному випадку важливо відчути найбільш кращий ритм для досягнення оргазму.

Секрети оргазму: кліторальний оргазм з сексуальним партнером
Даний вид оргазму під час статевих зносин досягається не в кожній позі. Коли клітор не задіяний, партнер може пестити його рукою.
Найприємніший спосіб - оральні ласки. На жаль, досить часто деякі пари не сприймають даний вид сексу. А даремно. Якщо чоловік готовий доставити жінці задоволення за допомогою оральних ласк, то їй не слід соромитися. Під час даного виду сексу жінка повинна лягти на спину, розвести ноги, трохи підняти стегна вгору і зігнути ноги в колінах. Партнеру краще пестити спочатку внутрішню поверхню стегна пальцями, а потім при сильному збудженні жінки, слід пестити клітор за допомогою язика. Чоловікові складно зрозуміти темп і інтенсивність ласк необхідних жінці. Тому його необхідно делікатно направляти. Наприклад, сильне зітхання може свідчити про те, що зараз жінці особливо приємно чи підказки можуть бути за допомогою рухів стегнами.

Секрети оргазму: вагінальний оргазм під час мастурбації
Даний вид оргазму відрізняється від кліторального якістю відчуттів. Якщо кліторальний оргазм випробовується як раптовий сплеск, то вагінальний - як поступово розвиваючеся тепло по всьому тілу. Для отримання вагінального оргазму необхідно знати, де в жінки знаходиться точка G (точка задоволення). Але деякі фахівці донині сумніваються в її існуванні. Для того, щоб відчути точку G введіть в піхву вологий палець. Зігнувши його, обмацуйте передню поверхню піхви. Там ви намацаєте шорстку поверхню (1-3 см), що знаходиться на відстані близько 5 см від входу в піхву. Це і є точка G. Спочатку дотик до даній точці буде асоціюватися у вас з відчуттями переповненого сечового міхура. Продовжуйте обережно натискати на точку кінчиком пальця , виробляючи кругові рухи.

Секрети оргазму: вагінальний оргазм з сексуальним партнером
Для досягнення вагінального оргазму під час статевих зносин, необхідно вивчити вправи, спрямовані на тренування м'язів Кегеля. Дані вправи підсилюють чутливість піхви. Для тренування м'язів напружуйте м'язи піхви так, як ніби затримуєте сечовипускання. Дані вправи робіть 3 рази на день, по 10 разів за тренування. Напружувати м'язи не слід більше 3 секунд. Під час близькості сексуальному партнерові слід повільно пестити область навколо клітора і сам клітор. Коли піхву буде зволожено, переходите до статевого акту. Під час сексу вибирайте такі пози, які б дозволили додатково простимулювати точку G. Зокрема, можна використовувати позу, коли чоловік знаходиться позаду.

Донині, ведуться суперечки на тему, який вид жіночого оргазму краще. Проте, фахівці не радять зациклюватися з даного приводу, т. к. будь який оргазм прекрасний. Різниться оргазм тільки шляхами досягнення. Однак жіночий оргазм, в першу чергу, переживається в мозку.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зараз у відкритому доступі повно інформації про секс. Однак цієї інформації настільки багато, що людина найчастіше...
Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Є деякі речі, про які багато чули, але не кожній довелось їх випробувати. Однією з таких речей є жіноча еякуляція, або...
Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Scroll To Top