Рекомендуємо прочитати

Користь орального сексу

article3141.jpg

Якщо ви досі вважаєте, що оральний секс є огидним заняттям, запозиченим з не менше огидних порнографічних фільмів, то глибоко помиляєтеся. Можливо переконати не тільки в «нормальності», а й у корисності орального сексу вас зможуть медики?

Медики довели, що оральні ласки є не тільки приємним доповненням до сексу, а і мають безліч корисних властивостей. Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, то для того щоб досягти максимальних результатів вам необхідно регулярно займатися оральним сексом.

У чому проявляється користь орального сексу?
Виявляється сперма зміцнює ясна і сприяє відновленню зубної емалі. Такі чудодійниі властивості пояснюються наявністю в чоловічому насінні цінних мінералів, цинку і кальцію. Щоб зменшити ризик появи карієсу на цілих 40%, придаватися оральним утіхам потрібно не менше двох разів на тиждень.

Не меншою користі від орального сексу можна отримати для нашої природної краси. Крім перерахованих вище елементів, в спермі міститься гормон простагладіна, який при потраплянні в жіночий організм здатний стимулювати вироблення жіночих гормоном, зокрема естрогену. При такому «запровадженні» поліпшується шкіра, волосся, а також збільшуються в обсягах груди і стегна. Такого приголомшливого ефекту можна досягти за умови ковтання сперми під час орального сексу.

Щоб не мучити себе жорстокими дієтами, займіться оральним сексом і отримаєте подвійне задоволення. По перше, побалуєте свого партнера новою порцією незабутнього задоволення, а по друге, зможете спалити максимальну кількість калорій. Щоб калорії від з'їденої піци не встигли зіпсувати фігуру, заняття оральним сексом повинно тривати не менше 26 хвилин. Якщо ж ви побаловали себе трьома гамбургерами або чіпсами, то «працювати» доведеться в два рази довше.

Оральний секс повинен стати регулярним профілактичним засобом для тих, хто страждає захворюваннями шлунка (виразка, гастрит, коліт). Вміщені в спермі амінокислоти і ліпіди загоюють і запобігають подальшому розвиток болячок. Крім того, в процесі оральних ласки стимулюються нервові закінчення на губах, що викликає вироблення гормону окситоцину, який має розслаблюючу дію. Хіба не аргумент, щоб зайнятися оральним сексом?

Мінет грає далеко не останню роль в процесі зачаття дитини. При регулярному попаданні сперми в жіночий організм відбувається процес «розпізнавання» і імунна система, запам'ятовуючи білок, і не відторгає плід.

Займайтеся оральним сексом, адже він допоможе вам не тільки утримати коханого чоловіка, а й оздоровить ваш організм ані трохи не гірше вітамінного коктейлю.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

За статистикою, приблизно 65% представниць слабкої прекрасної статі бажали б мати у своєму інтимному житті більше...
Отже, ви зі своїм молодим чоловіком вирішили урізноманітнити і внести щось новеньке в своє сексуальне життя. Що ж...
В даний час у великих містах існують спеціалізовані пологові будинки з проведення пологів у воді. Вважається...
Петтінг — це той термін, яким прийнято називати імітацію статевого акту. Ви тільки уявіть, в момент петтінга навіть...
Scroll To Top