Рекомендуємо прочитати

Оральний секс: ковтати сперму чи ні?

article1677.jpg

Знати толк в оральному сексі — це ще тільки половина справи. Куди цікавіше фінал… Так що ж робити зі спермою?

Адже відмова від сперми може образити чоловіка. Щоб зрозуміти, чому чоловіки так уразливі в цьому питанні, давай спробуємо поставити себе на їх місце.

Варіант поведінки 1: щоб не допустити потрапляння сперми в рот, жінка припиняє оральні ласки в самий відповідальний момент.

Реакція чоловіка: він відчуває себе, як дитина, у якої красива, але зла тітка забрала ескімо. І все, що було до цього моменту, миттєво втрачає всю свою чарівність.
Еякуляція в порожнечу, в повній самоті — що може бути безглуздіше? Якщо сам факт потрапляння сперми в твій рот викликає в тебе непереборне відразу, краще, мабуть, зовсім відмовитися від орального сексу.

Втім, це питання краще обговорити зі своїм чоловіком: практично для всіх хлопців оральний секс є вищою формою любові, і повна відмова від цього може серйозно ускладнити відносини.

Тому не поспішай приймати радикальні рішення, краще постарайся знайти причину своєї огиди до сперми.

Варіант поведінки 2: жінка поспішає виплюнути сперму.
Реакція чоловіка: дивитися на те, як улюблена жінка з перекошеним від огиди обличчям мчить у ванну — теж не найкраще розвага. Мабуть, компромісним рішенням може бути приготовлена заздалегідь серветка і твоя здатність виплюнути сперму як можна непомітніше.

Чому у жінки виникає відраза до сперми
— Сперма огидна, тому що є продуктом виділення організму.
— Сперма огидна через свій запах і смак. А ось це вже питання до чоловіка. "Хороша" сперма взагалі злегка солонувата на смак з легким специфічним запахом і не більше того. Як "погану", тобто несмачну і з поганим запахом сперму зробити гастрономічним шиком? Посадити хлопця на дієту! Тобто хоча б не давати йому пару днів є все, що під руку попадеться. Ідеальний варіант — ананаси, звичайно. Але принцип роздільного харчування теж непоганий — експериментуйте!

Варіант поведінки 3: навчися ковтати сперму. Практика приходить з часом. Повір, саме цього чекає коханий чоловік — навіть якщо він ввічливо запевняє тебе, що для нього це не має особливого значення. Спробуй різні варіанти. Наприклад, набрати сперму в рот і тільки потім проковтнути все за раз. Або почати з простого: ковтати, разом із звичайною водою.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо у тебе коли-небудь виникало незвичайне питання про секс, яке ти боялася задати навіть найкращому другові, пам'ятай,...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Scroll To Top