Рекомендуємо прочитати

Пологи у воді

article3105.jpg

В даний час у великих містах існують спеціалізовані пологові будинки з проведення пологів у воді. Вважається сприятливим моментом, що дитина після народження потрапляє у водне середовище, схожу з тією, в якій він перебував 9 місяців, відчуваючи в цьому випадку менший стрес. До того ж вода сприяє зменшенню інтенсивності родового болю. Для пологів у воді використовують спеціальний басейн, водопровідну воду без попередньої обробки, в яку іноді додають морську сіль.

Температурний режим підтримується в межах 36,5-37 градусів С. Можливе використання гідромасажної установки, яка надає заспокійливу і розслаблюючу дію.

У деяких пологових будинках пологи відбуваються не безпосередньо у воді (таких пологових будинків більшість), а на кріслі. Але знаходження у воді в перший період надає позитивну дію на породіллю.

Позитивними сторонами даного способу є зменшення за часом тривалості першого періоду пологів і досягнення хорошого знеболюючого ефекту.

При повноцінному оснащенні акушерського стаціонару і достатньому досвіді лікарів всі ускладнення таких пологів можна запобігти.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Гормони є сигнальними біологічно активними речовинами, які виділяються ендокринними залозами. Вони, переносячись з...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Якщо ви досі вважаєте, що оральний секс є огидним заняттям, запозиченим з не менше огидних порнографічних фільмів, то...
Пологи - як важка робота, має пройти якийсь час, щоб після них організм жінки прийшов у норму. Для відновлення...
Scroll To Top