Рекомендуємо прочитати

Секс без проникнення: практична інструкція

article1989.jpg

Отже, ви зі своїм молодим чоловіком вирішили урізноманітнити і внести щось новеньке в своє сексуальне життя. Що ж цілком осмислене бажання. Щоб здійснити дану витівку, можна скористатися масою способів. До одного з них відноситься секс без проникнення, тобто, коли чоловічий статевий орган не вводиться в піхву жінки.

Пенетрація (саме так називають секс без проникнення особливо сором'язливі люди) безсумнівно, займає одне з головних місць в сексуальному житті партнерів. Бувають такі ситуації, коли зайнятися звичайним сексом не надається можливим, однак дуже вже хочеться отримати сексуальне задоволення. У цьому випадку, на допомогу до вас прийде безконтактний секс. Його ще називають — секс без проникнення.

До різновиду такого сексу відноситься оральний секс. Ні для кого не секрет, що ласки статевих органів сильної половини людства називаються феляцією, а жіночих статевих органів — куннілінгусом.

Безсумнівно, до вищого пілотажу відноситься поза шість на дев'ять, коли обом партнерам надається можливість одночасно один одному приносити задоволення.

Якщо в оральних ласках ви просунулися не так далеко, то ніколи не пізно змінити ситуацію. Адже що таке справжнє майстерність? Можна оволодіти різними техніками сексу, і не вміти доставити партнеру справжню насолоду. Соромитися орального сексу не потрібно, цим ви покажете партнерові, що не готові прийняти його повністю.

Головне — бути уважним і стежити за тим, від чого ваш партнер отримує задоволення. Слухати, як тіло партнера відповідає на ті, чи інші ласки. Робити те, що приносить йому більшу насолоду. З часом, ви навчитеся всьому, від чого ваш коханий буде узахваті від вас.

До інших різновидів безконтактного сексу відносяться петтинг або імітація сексуального акту. Такий спосіб є безпечним і не потребує якихось особливих навичок. Найцікавіше в тому, що петтінг — ідеальний варіант для пар, які ще не вступили в повноцінне сексуальне життя, і до оральних пестощів відносяться навмисно.

Отже, що ж таке петтінг? Все просто. Партнери починають пестити себе так само, як і на початку звичайного статевого акту — цілують один одного, чіпають в найбільш інтимних місцях. Збуджуватися можна будь-якими способами — пустіть у хід свою фантазію. Під час прелюдії можна активно тертися своїми статевими органами про статеві органи партнера. Так можна досить швидко досягти оргазму не вводячи член.

Петтінг включає в себе не тільки тертя статевими органами. Ви можете використовувати для цього будь-які частини тіла, все, від чого ви будете отримувати задоволення.

Переваги петтінга також у тому, що їм можна займатися, не знімаючи одяг. Наприклад, ви можете вдатися насолоди в парку або під'їзду будинку, головне, щоб поблизу не було людей. До речі, для інформації можна додати, що секс, при якому чоловік досягає оргазму за допомогою жіночих рук, називається мануальним сексом.

Якщо у вас стабільні довготривалі стосунки і ви сексуально активні, можна зайнятися взаємною мастурбацією. Далеко не кожен згоден на таке навіть у старшому віці, однак відмови в основному, пов'язані з комплексами.

До речі, жінки більше схильні комплексам. Вони бояться, що будуть виглядати нерозумно, недоліки фігури будуть видні партнерові, тому приховують прояви істинної пристрасті, оскільки не можуть розслабитися.

Сама зручна поза при взаємної мастурбації — сісти один навпроти одного. Лежачи, і в інших позах зробити це буде проблематично.

Лікарі-сексологи стверджують, що спільна мастурбація допомагає партнерам показати, наскільки їм подобаються статеві органи свого партнера, виразити свою відкритість і любов.

Якщо ви наважилися на такий крок, а саме, хочете зайнятися мастурбацією, прислухайтеся до кількох порад.

Для початку, мастурбацією можна зайнятися в темряві, щоб не бентежити один одного і зуміти розслабитися.

Можна використовувати спеціальну змазку, яка змаже неприємні моменти. Цілком можливо, що вам буде важко збудитися.

Ще один спосіб уникнути незручності — мастурбувати обличчям один до одного, накрившись простирадлом.

Головне — не соромитися. Треба навчитися цьому. Повірте — спочатку соромилися всі, але сьогодні вони прекрасно займаються сексом. Перестаньте соромитися партнера, йому теж ніяково. Є тільки ви і він і більше нікого, так скористайтеся цим моментом.

Яким би способом отримання задоволення ви не вирішили скористатися пам'ятайте — не потрібно насильно примушувати партнера. Тільки згода обох партнерів допоможе отримати воістину чарівні відчуття і насолодитися процесом.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Коли критичні дні затримуються, ми починаємо панікувати або радіти. Це ж вірна ознака вагітності! Однак, причини...
Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Scroll To Top